Hlavný Stavbyvedúci BA (2,500-3,500€ SZČO alebo 1,800-2,500€ TPP)

Synerta Personnel s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
2,500-3,500€/mesiac na SZČO alebo 1,800-2,500€/mesiac na trvalý prac. pomer, prípadne podľa skúseností a dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tu je pár slov od budúcich kolegov:
- „Máme veľmi nízku fluktuáciu. Nepochybujem, že sa tu bude nový človek dobre cítiť.“
- „Máme systém tzv. otvorených dverí... kedykoľvek môže za mnou človek prísť a prebrať čo treba.“
- „Tento človek (hlavný stavbyvedúci) je pre nás jednou z kľúčových osôb pre naše
projekty.“
- „Na stavbách sa môže vyskytnúť mnoho nepredvídateľných situácií. Hľadáme človeka, ktorý sa bude vedieť vynájsť – správne situáciu zhodnotiť a nájsť riešenie.“

Hlavné zodpovednosti:
- Viesť oddelenie stavebnej výroby
- Organizácia, riadenie a koordinácia stavebných a montážnych prác v súlade s projektovou dokumentáciou, podmienkami stavebných a iných povolení a v súlade so zmluvou o dielo a s podmienkami BOZP a OPP
- Koordinácia dodávateľov a dodávok materiálov a kontrola ich kvality
- Preberanie stavebných výrobkov, ich kontrola a určovanie ich umiestnenia na stavenisku, prípadne na sklade
- Zodpovednosť za dodržiavanie stanovených časových harmonogramov
- Zodpovednosť za včasné objednanie materiálov a prác
- Obhliadky stavieb
- Organizovanie pohybu a činnosti osôb na stavenisku
- Komunikácia s investormi a dodávateľmi
- Kontrola dodržiavania stavebno-technologických postupov
- Evidencia stavebných prác v stavebnom denníku

- Kontinuálne práce počas celého roka
- Firemné vozidlo aj na prepravu domov
- Pri SZČO/SRO preplatené poskytovanie služieb aj počas „dovolenky“
- Mobilný telefón, notebook
- Preplatenie školení
- Odmeny
- Podielanie sa na prípravách vlastných investičných projektov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť má dlhoročnú tradíciu a zaoberá sa komplexnou činnosťou v rámci investičného stavebného procesu a disponuje všetkými profesiami pre každý stupeň tejto činnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

optimálne stavebné alebo technické (prípadne dlhšia prax)

Vodičský preukaz

B

- Ste držiteľom oprávnenia na výkon stavbyvedúci pre pozemné stavby

- Ste rozhodný a samostatný človek
- Máte riadiace a organizačné schopnosti
- Máte dobré vyjednávacie schopnosti
- Ste lojálny a zodpovedný človek
- Práca s PC:
- - čítanie výkresov (ideálne priamo z AutoCAD)
- - kontrola rozpočtov (MS Excel)
- - tvorba harmonogramov
- - bežná obchodná komunikácia (e-mail, MS Word)

- Očakávaná prax. 10-15 rokov (Chýba Vám pár rokov praxe? Pošlite nám životopis a popíšte konkrétne projekty a prax.)

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 2903838  Dátum zverejnenia: 1.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,500-3,500€/mesiac na SZČO alebo 1,800-2,500€/mesiac na trvalý prac. pomer, prípadne podľa skúseností a dohody