Technológ vo výrobe plastov (1,200-2,200€) Partizánske

Synerta Personnel s.r.o.

Miesto práce
Partizánske, Trenčiansky kraj, okres Partizánske
Mzdové podmienky (brutto)
1,200-2,200€ podľa skúseností, možnosť individuálnej dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracovná doba od 8:00 – 16:30 pondelok až piatok
- koordinovanie existujúcej výroby, výrobných procesov
- zavádzanie novej výroby
- vypracovávanie technologickej dokumentácie novej výroby
- spolupráca s nadriadeným pri zavádzaní novej výroby
- vykonáva skúšky a nastavenia vstrekolisov
- vypracováva dokumenty týkajúce sa nastavenia strojov a výroby
- pomáha pri riešení problémov
- zúčastňuje sa spúšťania výroby
- technická pomoc pri údržbe periférnych zariadení
- zabezpečuje objednávanie dielov a častí periférnych zariadení
- vypracováva plán rozmiestnenia technologického vybavenia, periférií a celkového rozmiestnenia pracoviska pre konkrétnu výrobu
- navrhovanie opatrení na optimalizáciu výrobných procesov
- v spolupráci s nadriadeným zabezpečuje objednávanie servisných činností pri oprave strojov a zariadení a komunikuje s dodávateľmi týchto činností
- školí ostatných zamestnancov na obsluhu základných činností periférnych zariadení
- spolupracuje s oddelením kvality pri nábehu novej výroby
- komunikuje s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
- aktualizovanie výrobnej dokumentácie a pracovných postupov v prípade zmeny výrobného procesu
- znižovanie výrobných nákladov pri zachovaní požadovanej úrovne kvality
- vykonávanie dohľadu nad dodržiavaním technologických postupov
- analyzovanie vzniknutých odchýlok

PRÁVOMOCI:
- zastaviť výrobu v prípade nezhodnej výroby alebo procesu o čom informuje oddelenie kvality a svojho nadriadeného
- odmietnuť a zakázať montáž formy na stroj v prípade zistenia poškodenia formy alebo podozrenia z nekvalitnej údržby alebo opravy
- spustiť do výrobného procesu neplánovaný stroj (nerešpektovanie plánu výroby z osobitých dôvodov) po konzultácii so svojim nadriadeným

Strojový park:
- vstrekovacie lisy ARBURG, ENGEL, DEMAG, BATTENFELD, KraussMaffei, výrobné formy sú s jedným typom nástreku

- príspevok na ubytovanie v plnej výške alebo zabezpečenie ubytovania na náklady zamestnávateľa
- 13. plat
- rôzne bonusy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Zahraničná spoločnosť úspešne pôsobiaca vo výrobe plastov - na Slovenskom trhu už viac ako 10 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- ideálne hľadáme kandidáta so vzdelaním a 5-ročnou praxou v odbore, ale sme otvorený aj pre kompromis (kandidát nemá vyštudovaný daný odbor ale má prax alebo opačne - nižšia prax ale vzdelanie v odbore)

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 2784185  Dátum zverejnenia: 28.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1,200-2,200€ podľa skúseností, možnosť individuálnej dohody