Junior FrontEnd Developer 1500-1800€: Geo systémy, IoT, Big data (Javascript)

Synerta Personnel s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1500-1800€ (SZČO/sro) alebo 1200-1500€ (TPP) + odmeny cca na úrovni 13teho platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pokecali sme s tvojím novým tímom a toto nám o sebe povedali:
"Iné start-upy nám hovoria, že vlastne nie sme start-up... lebo zarábame a máme reálne zákazky. Nemáme investora, máme vlastné príjmy."

"Jeden z kolegov bol na podobnom geo projekte v Guatemale, a cez dron zistil, že kopec nie je kopec - ale mayská pyramída... dokonca ju na základe toho aj po ňom pomenovali."

"Ako povedal jeden manažér z ESETu, treba sa púšťať do tých zložitých vecí, lebo jednoduché môže robiť každý. A my riešime aj normálne biznis zákazky ale aj veľké komplexné veci ako napríklad... (dozvieš sa osobne)."

- takže, robíš na zaujímavých a komplexných projektoch v rámci geo info systémov, s využítím napríklad dronov, ktoré majú a budú mať prevratné benefity v oblastiach ako agrobiznis, realitný trh, správa ciest, inteligentné mapy a podobne
- si v tíme ktorý rieši aj komplexné a zložité témy v rámci IoT a Big data
- tvoríš Frontendové systémy pre špecifické mapové a business intelligence aplikácie
- spravuješ a ďalej rozvíjaš aplikácie a systémy
- aktívne sa podielaš na analýze a navrhovaní inovatívnych riešení

- spoločnosť hľadá člena do tímu na dlhodobú spoluprácu (nie na projektovej báze)
- možnosť Home-office podľa dohody (cca 2 dni v týždni)
- BYOD: buď dostaneš notebook alebo dotáciu 400€ (rozdelenú v 4 mesiacoch)
- dotácia na školenie podľa vlastného výberu: 500€ ročne
- 3 sick days
- káva + ovocie v office
- onedlho bude k dispozícii cooworking zóna s Xboxom
- si v perspektívnej a rýchlo rastúcej spoločnosti
- robíš zmysluplnú prácu s možnosťou vlastnej sebarealizácie
- máš priestor pre profesijný rozvoj
- mladý priateľský kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Mladá a dynamická spoločnosť pôsobiaca v oblasti geo informačných systémov a inteligentných mapových aplikácií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý

- chceš sa učiť novým veciam a vieš sa zapáliť pre zaujimavé projekty
- máš veľmi dobrú znalosť HTML5, CSS3, JavaScript alebo TypeScript
- máš znalosť JS frameworku Angular
- máš základnú znalosť SQL, GIT, Node.js, prípadne iných serverových technológií
- orientuješ sa v technológiach a novinkách v oblasti webu

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 2761015  Dátum zverejnenia: 11.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500-1800€ (SZČO/sro) alebo 1200-1500€ (TPP) + odmeny cca na úrovni 13teho platu