Izolatér plochých striech (z akéhokoľvek regiónu SR): 6-7€/hod. stabilná práca celoročne

Synerta Personnel s.r.o.

celá Slovenská Republika (podľa miesta zákaziek), Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
v priemere 6-7EUR/hod. (cca 10 hodín denne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zateplovanie a hydroizolácia plochých striech
- zváranie PVC fólie
- práca s propan butánom (asfaltové pásy)
- klampiarske práce
- pokládka polystyrénu
- fyzicky náročná práca (v exteriéri)
- miesto práce je podľa zákazok, celá SR a vačšinou západné Slovensko
- 2 týždňové turnusy + 1 týždeň voľno alebo podľa dohody, možnosť pracovať aj celý mesiac
- firma naberá nových ľudí z dôvodu nových objednávok a rozširovania tímu

- stabilná celoročná práca
- pravidelný príjem
- možnosť záloh a týždenných výplat
- úhrada cestovných nákladov
- úhrada ubytovania
- stravné lístky
- spoločnosť si plní všetky povinnosti ohľadne výplat, odvodov, sociálneho a zdravotného poistenia
- spoločnosť funguje na trhu už vyše 5 rokov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť pôsobí v oblasti zateplovania a hydroizolácie plochých striech už viac ako 5 rokov. Posledné obdobie rozširuje svoj tím z dôvodu rastu a nových zákaziek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- fyzicky zdatný človek pre manuálnu prácu v exteriéri
- pracovná alebo aj súkromná skúsenosť s rovnakou alebo aspoň podobnou prácou

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 2742028  Dátum zverejnenia: 29.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v priemere 6-7EUR/hod. (cca 10 hodín denne)