FrontEnd Developer pre vývoj hier v BA (Ref. č.: FED65)

Synerta Personnel s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
do výšky 3,360€ (fix 2240€ + variabil 560€ + odmeny 560€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupracuješ na hrách s najskúsenejšími ľudmi v tejto oblasti na Slovensku
- si súčasťou medzinárodnej spoločnosti, ktorá je na trhu viac ako 20 rokov a pôsobí na štyroch kontinentoch
- hýbeš rozvoj hier vpred keďže každá hra má väčší rozsah a viac verzií
- tvoríš hry
- si programátor, nie len content manager

- pracuješ na špičkových hrách
- si v prostredí kde sa učíš rýchl oa veľa nových vecí
- pracuješ s najnovšími technológiami na najaktualnejších verziách

Informácie o výberovom konaní

Ak to bude možné, uveď v životopise aj:
(1) dátum narodenia,
(2) mob. tel. kontakt,
(3) a skúsenosti, projekty, prípadne referencie.

Reaguj na inzerát priamo cez profesiu alebo pošli životopis na personnel@synerta.com a do predmetu (subject) emailu uveďte referenčné číslo/kód ponuky "FED65".

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť je medzinárodným hráčom v oblasti software-u pre prevádzkovateľov hier v zábavnom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

JavaScript - pokročilý
CSS - pokročilý
HTML - pokročilý

Osobnostné predpoklady:
- môžeš byť aj šikovný človek z web designu, ktorý chce ísť do dynamickejších vecí a chce robiť interaktívnejšie applikácie
- nemusíš mať najviac skúseností ale skôr byť schopný rozumieť programovaniu a mať rád frontend, grafiku, a hry
- si ochotný hry nielen programovať ale aj pracovať s grafikou, xml a byť shopný a ochotný hru sám vsadiť do systému
- máš veľkú ochotu učiť sa nové veci

Zručnosti:
- znalosti programovacích jazykov Typescript, Javascript (alebo aj iné)
- znalosť frontedovych frameworkov (aspoň jedného napríklad Jquery, Createjs, Pixi, Phaser a podobne)
- programovanie v OOP
- kódenie v HTML 5, CSS 3
- práca s Flash CC (Animate CC), Photoshop, ďalšie Adobe produkty výhodou
- práca s Visual Studiom (poprípade Eclipse alebo iné)
- WebGl znalosť výhodou

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.synertapersonnel.com

Grösslingová 50
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lubo Homola
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2728573   Dátum zverejnenia: 19.9.2016