Obchodný Manažér pre SR v energetike

Synerta Personnel s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
1,500-2,500 EUR/mesačne podľa skúseností + provízie z predaja 20-100% z platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- máte na starosti obchod v rámci SR
- navrhujete stratégie predaja a aj ich zavádzate do praxe
- máte voľné ruky ohľadne použitie a vybudovania vlastného obchodného tímu alebo využitia externých predajných sietí, prípadne kombinácie oboch
- budujete obchodné výsledky hlavne cez akvizície nových zákazníkov, takže určitú časť klientov riešite Vy samostatne a určitú cez internú alebo externú sieť; pomer Vášho času stráveného priamo predajom a organizáciu predajnej siete sa može postupne meniť vzhľadom stratégiu a efektivitu
- osobné progres mítingy s manažmentom 1x za 1-2 týždne

- máte možnosť vytvoriť si aj časť pasívneho príjmu cez sieť predajcov
- získate motivujúce odmeny vo forme provízií
- je to pre Vás výzva: dostanete veľkú zodpovednosť ale zároveň aj voľnosť ako veci nastaviť a riešiť

Informácie o výberovom konaní

Ak to bude možné, uveďte v životopise aj:
(1) dátum narodenia,
(2) mob. tel. kontakt,
(3) aktuálnu fotografiu

Reagujte na inzerát priamo cez profesiu alebo pošlite životopis zašlite na [email protected] a do predmetu (subject) emailu uveďte referenčné číslo/kód ponuky "OME21".

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Spoločnosť pôsobí na slovenskom energetickom trhu ako dodávateľ elektrickej energie a zemného plynu. Spoločnosť je súčasťou skupiny firiem v regióne strednej Európy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti v oblasti energetiky sú vítané ale nie sú podmienkou; šikovný človek sa zaškolí veľmi rýchlo
- máte silného obchodníckeho ducha
- máte silné organizačné a systémové myslenie
- máte skúsenosti s predajom

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 2697889  Dátum zverejnenia: 21.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1,500-2,500 EUR/mesačne podľa skúseností + provízie z predaja 20-100% z platu