Backend Developer C#

Synerta Personnel s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- si posilou tímu vývojárov herných systémov
- si súčasťou backend tímu, ktorý vyvýja špičkové hracie systémy

- si v kreatívnom, agilnom a priateľskom prostredí
- vývojárske centrum, kde pracuješ, je umiestnené v moderných priestoroch s okolitými možnosťami trávenia voľného času
- pracuješ v rýchlo rastúcej spoločnosti
- máš k dispozícii školenia, priestor na osobný rozvoj a jazykové kurzy
- certifikuješ sa vo svojeje oblasti
- pracuješ s najnovšími technológiami
- máš platené sick days
- tvoja spoločnosť podniká rôzne teambuilding-ové aktivity
- máš možnosti ako presadiť svoje vlastné nápady

Informácie o výberovom konaní

Ak to bude možné, uveď v životopise aj:
(1) dátum narodenia,
(2) mob. tel. kontakt,
(3) a skúsenosti, projekty, prípadne referencie.

Reaguj na inzerát priamo cez profesiu alebo pošli životopis na [email protected] a do predmetu (subject) emailu uveďte referenčné číslo/kód ponuky "BD17".

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť je lídrom v poskytovaní software-u pre prevádzkovateľov herných systémov (online & land-based) vo viacerých krajinách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Pokročilý

- máš reálne skúsenosti s .NET/ASP.NET/C#/MSSQL
- používaš Unit testing a test-driven development experience
- vieš komunikovať v angličtine písomne aj ústne, keďže našim druhým jazykom je angličtina
- si zodpovedný(á) v tom čo máš dodať
- zaujímaš sa o nové technológie, inovácie, a nové vývojárske techniky
- kóduješ tak aby si vytváral(a) udržateľný a kvalitný kód - vytváraš ho pre dlhodobé používanie
- zajímaš sa ako veci fungujú
- máš záujem pracovať v agilnom SCRUM tíme

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 2683417  Dátum zverejnenia: 9.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce ohodnotenie