Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Office asistentka v Bratislave so mzdou od 1500 EUR mesačne + bonusy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kompletná administratívna podpora manažmentu
  • starostlivosť o bežný chod kancelárie spoločnosti
  • plánovanie stretnutí, príprava podkladov pre rokovania, prezentácie
  • evidencia a vybavovanie firemnej korešpondencie, zmlúv, telefonická komunikácia
  • nákupy kancelárskych potrieb
  • spravovanie expense reportov
  • vyzdvihnutie firemných zásielok/balíkov na služobnom aute
  • zlepšovanie firemnej kultúry a udržiavanie interných vzťahov
PRACOVNÁ DOBA (pondelok - piatok):
  • flexibilná pracovná doba
  • je potrebné byť v kancelárii medzi 9:00 až 15:00 hod.
  • 40 hod. týždenne

  • ročný bonus: 10% z ročného platu
  • 3 dni dovolenky naviac
  • narodeninové voľno
  • cafeteria bonus 310 EUR/rok na zdravotné vyšetrenie, kultúrne akcie, kozmetické produkty a pod.
  • príspevok na stravovanie
  • MultiSport karta
  • školenia a vzdelávacie kurzy
  • kariérny rast

Ak Vás ponuka zaujala a hľadáte novú výzvu, pošlite nám Váš životopis a budeme Vás kontaktovať! :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • základná znalosť programov MS Word, MS Excel
  • zodpovednosť, flexibilita, dôslednosť, spoľahlivosť
  • samostatnosť, komunikatívnosť
  • príjemné vystupovanie a dobrá naláda
  • skúsenosti s prácou v oblasti HR a back office výhodou

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alan Herian
E-mail: poslať životopis