RFQ inžinier / analytik cenovej ponuky (automotive)

Miesto práce
okres Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám RFQ špecialistu pre spoločnosť vyrábajúcu karbónové diely pre automotive a letectvo. Potrebná je aktívna angličtina, mierny perfekcionizmus a nadšenie pre inovatívne riešenia.
Budete mať na starosti:
  • tvorbu cenových ponúk a ich úpravu na základe špecifikácii/možností výroby
  • dennú komunikáciu so zákazníkmi, výrobou a dodávateľmi
  • vedenie technických meetingov na získanie dát potrebných pre tvorbu ponuky
  • kontrola nacenenia počas nabehnutej výroby

  • participácia na projektoch pre zákazníkov, ktorí radi zaplatia za kvalitu
  • spolupráca na inovatívnych projektoch a zákazkách
  • práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
  • profesný rast
  • možnosť sebarealizácie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výrobná spoločnosť, ktorá sa zameriava na inovatívne technológie a riešenia na svetovej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • min. 3 roky praxe na podobnej pozícii (akor RFQ inžinier, procesný/projektový inžinier so znalosťou cenotvorby)
  • aktívna angličtina (min. B2 úroveň)
  • ukončená VŠ technického zamerania
  • orientácia na zákazníka
  • výborné komunikačné a vyjednávacie zručnosti

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska.

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR! Viac informácií na našej webovej stránke.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3083429  Dátum zverejnenia: 29.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.