Vzťahový špecialista/obchodník (Zn. Absolvent s "iskrou v oku")

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám absolventa s obchodníckym duchom a technickým myslením. Ponúkam pozíciu vzťahového špecialistu/obchodníka pre spoločnosť, ktorá je lídrom na trhu v oblasti stavebných materiálov a je dodávateľom pre top developerské spoločnosti. Na oplátku dostaneš dvoch mentorov, silnú podporu, a keď budeš pripravený, vlastných zákazníkov, pre ktorých budeš obchodným partnerom. Okrem toho auto, finančné bonusy, a iné benefity.

Čaká ťa nasledovné:
  • prvé zaškolenie ti ponúkne obchodný riaditeľ, takže sa budeš učiť od najlepšieho vo firme
  • druhý mentor bude obchodný špecialista pre región v Banskej Bystrici
  • keď si budeš istý svojimi schopnosťami, obchodný región v BB si preberieš a bude jeho hlavným obchodným zástupcom v spoločnosti
  • tvoje pôsobenie sa ale nekončí získaním regiónu, ak budeš chcieť, môžeš sa ďalej posúvať a rásť

Ak si na to trúfneš, počas zaškolenia sa budeš:
  • zúčastňovať na rokovaniach s top zákazníkmi
  • podporovať riaditeľa pri tvorbe obchodných podkladov
  • koordinovať tok informácií medzi výrobou a nákupom
  • spolupracovať s plánovačom pri objednávaní náhradných dielov

A ako samostaný obchodník budeš:
  • rozvíjať obchod vo zverenom regióne
  • starať sa o existujúcich zákazníkov
  • hľadať nové obchodné príležitosti
  • viesť obchodné rokovania a vyjednávania

  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • fixný 13. plat a výkonnostné bonusy
  • po zaškolení služobné auto aj na súkromné účely
  • mobil, notebook
  • profesionálny a kariérny rast
  • inšpiratívne prostredie medzinárodnej firmy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť, ktorá je členom medzinárodnej skupiny a patrí medzi top svetových lídrov v oblasti stavebných materiálov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • angličtina na komunikatívnej úrovni (min. B1)
  • prax v obchode minimálne ako part-time skúsenosť
  • ukončené SŠ alebo VŠ technického smeru
  • nasadenie a nebojácnoť
  • výborné komunikačné zručnosti
  • analytické myslenie, schopnosť spájať súvislosti

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska.

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR! Viac informácií na našej webovej stránke.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3038274  Dátum zverejnenia: 29.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.