Senior finančný analytik s francúzštinou

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš aktívnu francúzštinu, si orientovaný na detaily a bavia Ťa čísla? Zároveň rád komunikuješ so zákazníkmi a máš aj analytické myslenie? Spoločnosť, ktorá patrí k lídrom predaja cez internet hľadá skúseného finančného analytika.

Ako senior finančný analytik budeš:
  • zodpovedať za telefonickú a emailovú komunikáciu s predávajúcimi a zabezpečiť presné spracovanie ich faktúr
  • vykonávať komplexné analýzy účtov predávajúcich
  • hlavným kontaktom pri riešení nákladov pre biznis
  • iniciovať online schôdze alebo konferenčné hovory s predávajúcimi s cieľom riešiť otázky týkajúce záväzkov a pohľadávok
  • navrhovať zlepšenia interných procesov ako presnosť platieb, spokojnosť či vzdelávanie predávajúcich

  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • možnosť osobného rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná spoločnosť, ktorá patrí k lídrom v oblasti internetového predaja.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

  • aktívna francúzština (C1) a angličtina (B2)
  • minimálne 3 roky a maximálne 5 rokov praxe v oblasti financií alebo účtovníctva
  • skúsenosti z oblasti zákazníckej podpory
  • vynikajúce komunikačné a analytické schopnosti
  • Excel na aktívnej úrovni

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska.

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR! Viac informácií na našej webovej stránke.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3004669  Dátum zverejnenia: 8.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.