Poďte prenajímať výrobné a priemyselné priestory po celom Slovensku

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poznáte trh nehnuteľností zameraný na pozemkové, skladové a výrobné priestory? Baví Vás hľadanie nových nehnuteľností a klientov? Chcete udržiavať aktívne vzťahy s nájomcami? Hľadáme Senior Real Estate Consultanta.
Vašou úlohou bude:
  • zabezpečiť poradenstvo ohľadom prenájmu
  • dohadovať podmienky a uzatvárať zmluvy
  • vyhľadávať vhodné priestory na prenájom pre klientov
  • uskutočňovať akvizíciu a udržovať kontakt s klientmi
  • spolupracovať na marketingových aktivitách ako je PR, tvorba prezentácii
  • uskutočňovať pracovné cesty, najmä západné Slovensko

  • nákupné poukážky
  • 3 sick days do roka
  • možnosť školení
  • teambuildingy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Spoločnosť, ktorá poskytuje realitné služby v oblasti pozemkových, skladových a výrobných priestorov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ako Real Estate Consultant musíte mať:
  • minimálne 2 roky skúsenosti s tvorbou obchodov s nehnuteľnosťami zameranými na výrobné a priemyselné priestory
  • skúsenosť s tvorbou poplatkov za obchody s nehnuteľnosťami
  • aktívna znalosť anglického jazyka - spolupráca v medzinárodnom tíme
  • silný obchodný duch a komunikačné zručnosti

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska.

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR! Viac informácií na našej webovej stránke.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 2926633  Dátum zverejnenia: 8.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.