Neukážeme vám cieľ, ale cestu

Sme personálno-poradenská spoločnosť a pôsobíme na slovenskom trhu od roku 1999. Patríme do skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 6. najväčšou personálnou agentúrou v rámci Európy.

Ponúkame Vám medzinárodné skúsenosti, špecializovaných konzultantov, znalosť lokálneho pracovného trhu, profesionálnyindividuálny prístup k našim klientom aj kandidátom.

Rád rozvíjaš ľudí a hovoríš plynule francúzsky? Team leader analytikov lídra v poisťovníctve

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Termín nástupu: Dohodou.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre tím jedného z lídrov v poisťovníctve, ktorý analyzuje poistné zmluvy a zabezpečuje cash flow a komunikáciu s francúzskymi klientami, hľadáme skúseného lídra, ktorý bude rozvíjať výkon členov tímu a prispievať k zlepšovaniu procesov. Tvojou úlohou bude:
  • koordinácia každodenných pracovných úloh
  • monitorovanie a zodpovednosť za dosahovanie KPIs
  • aktívna komunikácia s klientmi spoločnosti
  • prispievanie k zlepšeniu interných procesov
  • dohľad nad rozvojom jednotlivých členov tímu a návrh školení
  • schvaľovanie platieb a špeciálnych transakcií

Iné výhody

  • ultra flexibilná pracovná doba
  • bohatý balík zamestnaneckých benefitov
  • dovolenka navyše
  • kariérny rast

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Našim klientom je jeden zo svetových lídrov v poisťovníctve.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a
Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

  • vysokoškolské vzdelanie (v odbore financie/účtovníctvo výhodou)
  • plynulá angličtina a francúzština podmienkou
  • minimálne 5 rokov praxe v poisťovníctve/financiách
  • aspoň ročná skúsenosť s vedením tímu

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 17 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných medzinárodných spoločností ako aj slovenských technologických start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Dlhodobo sa umiestňujeme v rebríčku RecruitRank Awards za najlepšie výberové procesy a píšeme blog Hľadači pokladov.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (25908/2004 - OSS 129/2005. Plati pre SR.)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu synakova@synergie.sk. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska.

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR! Viac informácií na našej webovej stránke.

Adresa spoločnosti

SYNERGIE Slovakia s.r.o.
Dunajská 4
811 08 Bratislava

Kontakt
Synergie Slovakia s.r.o.,
Dunajská 4, 811 08 Bratislava
Tel: (+421) 2 54 41 55 22
Fax: (+421) 2 54 41 54 89
Email: synergie@synergie.sk
Zoznam odvetví
Financie & Bankovníctvo
IT & Telekomunikácie
Obchod & Marketing
Priemysel & Logistika
Administratíva & HR

ID: 2745524   Dátum zverejnenia: 1.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.