Key Account Manager pre oblasť FMCG - moderný trh

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre medzinárodnú spoločnosť, výrobcu voľne predajných produktov, hľadáme skúseného Key Account Managera so špecializáciou na moderný trh. KAM bude zodpovedný za obchodné reťazce na území celého Slovenska.

Ako KAM budete zodpovedný za:
  • Spoluprácu s obchodnými reťazcami a budovanie obchodných vzťahov
  • Implementáciu obchodnej stratégie
  • Rozvoj obchodného plánu, plánovaného rozpočtu a politiky obchodných podmienok
  • Monitoring trhu a konkurencie, mesačný forecasting
  • Vyhodnocovanie efektivity predajných kanálov
  • Proaktívna spolupráca s obchodným tímom a ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • Dosahovanie strategických cieľov a profitability
  • Participácia na interných projektoch
  • Pravidelný reporting

  • Motivujúce platové ohodnotenie bonusy, benefity
  • Stabilné zázemie veľkej nadnárodnej spoločnosti
  • Budete pracovať v spoločnosti ponúkajúcej kvalitné produkty, ktorým ľudia dôverujú a vďaka ktorým patrí spoločnosť medzi lídrov vo svojom segmente
  • Budete mať príležitosť rozvíjať svoju odbornosť vďaka prepracovaným tréningovým a vzdelávacím programom spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Medzinárodná spoločnosť, ktorej poslaním je vyrábať voľne predajné produkty čo najvyššej kvality. Dlhodobo patrí medzi oceňované spoločnosti v oblasti spoločenskej zodpovednosti ako aj medzi TOP zamestnávateľov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

FMCG

Počet rokov praxe

3

  • Minimálne 3 roky skúseností na pozícii KAM v FMCG spoločnosti
  • Plynulá úroveň angličtiny
  • Vodičský preukaz skupiny B
  • Komunikačné a prezentačné znalosti
  • Obchodné znalosti a orientácia na výsledky

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 5 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 2593140  Dátum zverejnenia: 3.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.