Technik Procesu

Miesto práce
Zlaté Moravce, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre medzinárodnú výrobnú strojársku spoločnosť so sídlom v Zlatých Moravciach hľadáme Technika procesu, ktorý bude zodpovedať za technologickú a technickú podporu výroby, koordináciu a kontrolu realizácie projektov a zavádzania výrobných procesov – strojov, výrobných liniek. Budete mať priestor podieľať na neustálom zlepšovaní výrobných procesov a postupov.

Vašou úlohou bude:
  • Organizácia a technický dohľad nad výrobným procesom na výrobných linkách.
  • Zaškoľovanie podriadených a spolupracovníkov.
  • Analýza činnosti strojov a liniek, koordinácia, monitoring a kontrola výsledkov výrobného procesu, tvorba správ.
  • Zlepšenie výrobného procesu.
  • Podieľanie sa na vytváraní prevádzkových dokumentov závodu, uvoľňovaní a aktualizácii technickej dokumentácie (pracovných postupov, baliacich predpisov, ...).
  • Vypracovávanie návodov na nastavenie, zoradenie stroja, popisov procesov a vytváranie smerníc.
  • Riešenie problémov v rámci výrobného procesu.
  • Riadenie a výkon potrebných zmien a nastavení strojov a výrobného procesu.
  • Spolupráca s oddelením údržby, kvality logistiky a ďalšími prevádzkami výroby (preventívna a korektívna údržba).
  • Realizácia výrobných plánov – obsluha výrobných zariadení.
  • Sledovanie plnenia nápravných a preventívnych opatrení.
  • Vykonávanie prevencie a kontroly dodržiavania BOZP, PO, ŽP.

  • zamestnanie v nadnárodnej spoločnosti
  • zmluva na dobu neurčitú
  • 13.plat a letný bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárstva so zameraním na spracovanie a obrábanie plechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výrobný technik

Počet rokov praxe

5

  • SŠ vzdelanie technického zamerania (strojárska oblasť, výroba)
  • min. 5 rokov praxe vo výrobnom prostredí na obdobnej pozícii
  • AJ jazyk na mierne pokročilej úrovni je výhodou
  • prax s vedením podriadených
  • odborné vedomosti z technickej oblasti strojov a nástrojov, znalosti noriem BOZP, riadenia tímu
  • bežná práca s PC-Word, Excel, znalosť CAD softvérov výhodou
  • preukaz na VZV, preferencia aj na žeriavnický preukaz
  • technické myslenie, organizačné schopnosti, komunikačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska.

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR! Viac informácií na našej webovej stránke.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 2514029  Dátum zverejnenia: 12.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.