Produktový manažér - oblasť priemyselnej automatizácie

Miesto práce
Prešov, okres Prešov
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V prípade, že ste viete čo sú to aktuátory, servomotory a máte vyštudovanú oblasť robotiky, prípadne priemyselnej automatizácie, je pre Vás táto pozícia zaujímavým miestom na ďalší rozvoj svojich skúseností ako Produktový manažér. Pre modernú výrobnú spoločnosť so zameraním na reduktory hľadáme človeka, ktorý doplní existujúci obchodný tím a bude sa podieľať na rozvoji a budovaní prideleného segmentu produktov. Určitá miera flexibility je požiadavkou, keďže ako produktový manažér budete cestovať aj za zákazníkmi mimo Slovenska.

Vašou úlohou bude:
  • hľadanie potenciálneho uplatnenia v rámci trhu pre zverený produkt (servopohony, resp. aktuátory)
  • analýza trhu a prehľad konkurencie, porovnanie rovnakých a príbuzných produktov
  • sledovanie potrieb trhu a zákazníkov; návrhy pre rozvoj zvereného segmentu, inovácia produktovej línie v spolupráci s vývojovým oddelením
  • príprava ponúk pre klientov z technického hľadiska, zastrešovanie zmien v ponukách, podpora obchodného zástupcu v rámci predaja, stretávanie sa s kľúčovými zákazníkmi,
  • spolupráca pri tvorbe a zapracovaní novej metodiky pri vývoji produktov do predpisov,
  • príprava konceptu produktu po technickej a obchodnej stránke (cenotvorba, cieľová skupina, uvedenie produktu na trh, pozícia na trhu, distribúcia),
  • príprava potrebnej dokumentácie pre vedenie spoločnosti,
  • podieľanie sa na realizácii marketingových stratégií a podpory predaja
  • reporting

  • motivujúca zložka platu (ročné odmeny)
  • možnosť ďalšieho rozvoja v spoločnosti
  • sociálne a kultúrne benefity
  • teambuildingové aktivity
  • možnosť cestovania do zahraničia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Našim klientom je moderná strojárenská spoločnosť s vyše 20 ročnou históriou. V súčasnosti je lídrom vo výrobe vysoko presných reduktorov a na trhu má len veľmi malú priamu konkurenciu. Jej produkty získavajú prestížne ocenenia za kvalitu a medzi ich najväčších zákazníkov patria najmä výrobcovia priemyselných robotov ako KUKA, ABB, Comau alebo RR Robotika. Firma aktuálne zamestnáva viac ako 400 zamestnancov a najbližších rokoch počíta s nárastom produkcie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Produktový manažér

Počet rokov praxe

2

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, elektrotechnického zamerania (robotika, priemyselná automatizácia)
  • anglický jazyk – aktívne,znalosť nemčiny je výhodou
  • vodičský preukaz B,
  • 2 roky praxe v oblasti produktového manažmentu resp. v obchode (obchodný referent, obchodný zástupca,
  • skúsenosti v oblasti predaja servopohonov, aktuátorov,
  • predošlá skúsenosť s prácou v CRM systéme.
  • dynamika, flexibilita, komunikačné zručnosti, tímovosť, chuť na sebe pracovať

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska.

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR! Viac informácií na našej webovej stránke.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 2397183  Dátum zverejnenia: 16.1.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.