Vedúci oddelenia softvérového testovania

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou, v prípade potreby vieme na Teba počkať
dohodou + ročné benefity v podobe konkrétneho percenta z ročného hrubého platu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedinečná príležitosť pre skúseného test managera viesť oddelenie 23 ľudí pozostávajúce z 4 test managerov a 19 testerov.
Ako vedúci oddelenia Testing budeš:

  • zodpovedať za riadenie oddelenia, plánovanie interných a externých zdrojov pre realizované projekty
  • zodpovedať za návrh, realizáciu testovacej metodiky, plánov a stratégie v oblasti testov – funkčné, záťažové, bezpečnostné, automatizované
  • zodpovedať za kvalitu dodávaného riešenia banke
  • pravidelne komunikovať s klientom (business útvary v banke), sledovať jeho potreby, riadiť očakávania a riziká
  • návrhovať metriky na QA, analýzu dát a optimalizáciu procesu
  • komunikovať s senior manažmentom banky a iných softvérovo a aplikačne zameraných oddelení
  • komunikovať s externými dodávateľmi, merať výkonnosti externých pracovníkov, plnenie SLA, následne riešiť nedostatky z dôvodu neplnenia SLA
  • rozvíjať zručností tímu
  • priebežne kontrolovať kvalitu celého procesu testovania, dodržiavania metodiky a navrhnutie vhodných spôsobov k vyriešeniu zistených nedostatkov
  • dohľad nad plnením testovacieho plánu z hľadiska obsahu, včasnosti a riadenie kvality výstupov z vývoja
  • zodpovedať za konsolidovaný reporting za každú fázu testov v release
  • schvaľovať zmeny (aplikačné, technologické) do releasu z pohľadu dostupnosti testovacích zdrojov a časovej náročnosti

  • stabilita firmy
  • finančné benefity
  • možnosti vzdelávania
  • bankové produkty za lepších podmienok

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

IT divízia medzinárodnej bankovej skupiny.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • prax minimálne 5 rokov v oblasti testovania, skúsenosti s pozíciou test koordinátor, test manažér
  • skúsenosť s vedením ľudí
  • znalosť metodiky testovania, skúsenosti s výberom test nástrojov, koordinovaním celého procesu testovania (od prípravy dát, prostredia, cez proces tvorby plánov ,scenárov až po samotné testovania a retest)
  • výborná znalosť rôznych typov testov (regresné, manuálne, funkčné, automatizované...)
  • skúsenosti s projektovým riadením
  • komunikačné zručnosti, prezentačné zručnosti
  • základné chápanie bankového businessu a bankového IT
  • samostatnosť, schopnosť vytvoriť tlak, komunikatívnosť, proaktivita, štruktúrovanosť, doťahovanie, dôraz na zmysluplnosť zmien
  • schopnosť motivovať team, ktorý dosiahne spoločný cieľ (skladá team pre release)
  • schopnosť riadiť maticovo team ľudí
  • schopnosť jednať so senior managermi banky
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska.

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR! Viac informácií na našej webovej stránke.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 2344147  Dátum zverejnenia: 27.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou + ročné benefity v podobe konkrétneho percenta z ročného hrubého platu