Produktový špecialista pre životné poistenie

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do produktového tímu etablovanej poisťovne hľadáme špecialistu pre životné poistenie, so skúsenosťou v oblasti vývoja produktov.
  • vykonávanie analýz poisťovacieho trhu
  • sledovanie zmien slovenskej legislatívy v nadväznosti na poisťovací biznis
  • účasť na projektoch zameraných na vývoj nových poistných produktov
  • sledovanie životných cyklov bankopoistných produktov (návrhy na zmeny)
  • príprava materiálov na podporu predaja, príprava prezentácií
  • príprava analýz a štatistík
  • správa existujúcich životných a bankopoistných produktov
  • realizácia školení o produktoch životného poistenia pre interných a externých klientov
  • testovanie IT procesov v súvislosti s vývojom nových produktov

  • flexibilný pracovný čas
  • spolupráca s medzinárodným tímom
  • denná komunikácia v cudzom jazyku
  • vysoký stupeň samostatnosti a sebarealizácie
  • ročný bonus (13. plat) na základe pracovného výkonu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti poisťovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • skúsenosti v oblasti produktového manažmentu poistných životných produktov: 2 - 3 roky
  • anglický ALEBO maďarský jazyk plynule slovom aj písmom
  • MS Office - Power Point, Word, Excel – silná užívateľská úroveň
  • proaktívny prístup, asertivita
  • vynikajúce analytické schopnosti
  • vysoký stupeň samostatnosti a angažovanosti pri práci
  • zodpovednosť, precíznosť
  • schopnosť práce pod tlakom

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska.

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR! Viac informácií na našej webovej stránke.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 2328318  Dátum zverejnenia: 13.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.