Facility manažér pre obchodný komplex

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, realitného investora a developera kótovaného na viedenskej burze, hľadáme 2 manažérov zodpovedných za za bezchybný chod obchodného a administratívneho centra s praxou v rámci správy objektov v oblasti Retailu alebo segmentu kancelárií.

  • Zodpovednosť za údržbu, čistiace práce, deratizáciu a dezinfekciu, ochranu objektu a všetkých ostatných činností súvisiacich s chodom obchodného centra a administratívnych priestorov
  • Identifikácia a odstraňovanie problémov súvisiacich s údržbou priestorov (komunikácia s prenajímateľmi, dodávateľmi služieb).
  • Evidencia porúch a ich následné odstraňovanie v spolupráci s dodávateľmi
  • Zodpovednosť za BOZP, HVAC, správne fungovanie vzduchotechniky, koordináciu SBS a zodpovednosť za čistotu na základe najvyšších štandardov
  • Pravidelný reporting nadriadenému ohľadom aktuálneho stavu, pravidelná komunikácia s nájomníkmi, maximálne proklientské nastavenie
  • Kontrola zariadení a chodu prevádzky (retailová časť, office priestory) na základe interných štandardov
  • Budovanie dobrých vzťahov s nájomcami
  • Príprava podkladov a dokumentov pre vytváranie mesačného plánu na údržbu a chod zariadenia
  • Starostlivosť o zeleň (vnútorná aj vonkajšia) a starostlivosť o priliehajúci areál počas celého roka
  • 24-hodinová pohotovosť a v prípade urgentných situácií dohľad na odstránenie problémov
  • 1x mesačne služba cez víkend

  • možnosť pracovať v nadnárodnej, silnej a rýchlorastúcej spoločnosti
  • zodpovedajúce platové ohodnotenie
  • koncoročné odmeny
  • možnosť vzdelávania sa
  • samostatná a zodpovedná práca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Našim klientom je spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti realít.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Facility manažér

Počet rokov praxe

2

  • VŠ vzdelanie technického zamerania (STU, preferovane so zameraním na Facility Manažment, správa budov/majetku), resp. SŠ vzdelanie s viacročnou praxou na pozícii Facility manažéra/ Správcu objektov
  • Minimálne 2 roky praxe na pozícii Facility manažéra alebo Správcu objektov (preferovaná skúsenosť v rámci retailu alebo kancelárskych priestorov
  • Skúsenosti so správou budov a HVAC systémami
  • Aktívna znalosť AJ (ústne aj písomne) na pokročilej úrovni
  • MS office na pokročilej úrovni, znalosť práce s AutoCAD výhodou
  • vynikajúce komunikačné, sebaprezentačné a organizačné schopnosti

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska.

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR! Viac informácií na našej webovej stránke.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 2282913  Dátum zverejnenia: 9.10.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.