Vedúci výroby

Miesto práce
okres Levice
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za rozvoj a vylepšovanie procesu výroby
  • change manažment
  • nadstavovanie a udržiavanie efektivity denných operácií, koordinovanie dvoch zmien
  • analýza a plánovanie procesu výroby
  • motivovanie a rozvoj výrobného tímu
  • analýza vzdelávacích potrieb výrobného tímu
  • vedenie hodnotiacich pohovorov
  • celková podpora procesu zlepšovania

  • stabilná medzinárodná spoločnosť
  • príjemné pracovné prostredie
  • automobil aj na osobné účely
  • 13. a 14. plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Stabilná medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

  • min. 3 roky skúsenosť s riadením výroby
  • znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni (slovom aj písmom)
  • orientácia na výsledok
  • samostatnoť, iniciatíva

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte prosím názov pozície "Výrobný Manažér".

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle 02/544 155 22.

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nezverejňujeme na žiadnych pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do referenčného programu a získajte 200 EUR! Viac informácií na: http://synergie.sk/referencny-program.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Srchová
E-mail: poslať životopis
ID: 2067851  Dátum zverejnenia: 26.5.2015