Naj agentúra roka 2013 hľadá Recruitment Project Konzultanta

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s recruitmentom a chcel/a by si mať možnosť samostatne manažovať svoje projekty v agentúre roka 2013, ktorá sa venuje najmä obsadzovaniu super talentov do rôznych zaujimavých spoločností a rozvíjať tak ďalej svoju HR kariéru?

V tom prípade Ti ponúkame možnosť stať sa súčasťou zohratého a nadšeného tímu konzultantov Synergie, ktorí majú okrem recruitmentu možnosť rozvíjať sa aj v iných zaujímavých HR aktivitách:

Recruitment

  • Realizácia recruitment projektov v rôznych oblastiach (najmä obchod, marketing, financie, IT, výroba, logistika a customer service)
  • Zodpovednosť za komunikáciu s klientom a dodanie toho naj človeka pre neho
  • Koordinácia Synergie projektového tímu, ak má viac členov
  • Aktívny sourcing cez rôzne databázy a networking
  • Vedenie behaviorálnych intervií (osobne aj cez Skype)

Ďalšie HR aktivity

  • Outplacement projekty (poradenstvo zamestnancom klienta pri prepúšťaní)
  • Kariérne poradenstvo (hodnotiaci pohovor a pomoc pri ďalšom napredovaní v kariére)
  • Psychodiagnostika (ak máš titul zo psychológie)
  • Príprava interných rozvojových tréningov a ich prevedenie
  • Školenie, coaching a rozvoj junior recruiterov/researcherov v tíme
  • Výber vlastnej témy na blogu Hľadači pokladov a písanie príspevkov
  • Zastupovanie spoločnosti na dôležitých business eventoch

  • Motivujúce platové ohodnotenie (zaujímavý fix aj variabilná zložka)
  • Možnosť mať vlastného mentora pre osobný a kariérny rozvoj v Synergie
  • Práca v neformálnej, priateľskej, otvorenej firemnej kultúre, ktorá je orientovaná na neustále napredovanie
  • Príležitosť porozumieť rôznym odvetviam, spoznať interné prostredia renomovaných spoločností a stať sa odborníkom v oblasti náborov
  • Možnosť budovať silnú sieť kontaktov a príležitosť spoznať zaujímavých ľudí v businesse

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

SYNERGIE Slovakia ponúka komplexné náborové služby vrátane Executive search, personálneho lízingu, assessment centier, outplacementu či kariérneho poradenstva. Pre klientov vyhľadáva SYNERGIE širokú škálu zamestnancov od absolventov či odborných špecialistov cez stredný až po vrcholový manažment.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (25908/2004 - OSS 129/2005. Plati pre SR.)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Naša spoločnosť vie zvážiť kandidátov od 1 roka praxe v recruitmente a odstupňovať zodpovednosti aj ohodnotenie individuálne podľa nadobudnutých skúseností.

Očakávame od Teba nasledovné:

  • Vysokoškolské vzdelanie 2.stupňa (ideálne psychológia, HR alebo ekonomické zameranie)
  • Min. 1 rok praxe v oblasti recruitmentu (platí čím viac, tým lepšie)
  • Aktívnu angličtinu (slovom aj písmom)
  • Konzultantského ducha a zodpovednosť
  • Entuziazmus, pozitívny prístup a orientáciu na výsledky/riešenie
  • Profesionálna komunikácia

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v anglickom jazyku s motivačným listom, v ktorom nám opíšeš svoje kvality, na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte prosím názov pozície, o ktorú máte záujem.

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 7 pracovných dní. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle 02/544 155 22.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 1947840  Dátum zverejnenia: 4.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou