Manažér účtovníctva (50 členov tímu vrátane vedúcich)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Zaujímavé platové ohodnotenie

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujete na manažérskej pozícii a uvítali by ste novú výzvu? Máte skúsenosti s vedením veľkého účtovného tímu a optimalizáciou procesov?

Ak áno, náš klient má pre vás pripravenú zaujímavú rolu:

  • Riadiť veľký tím 50 účtovníkov (rozdelený do 3 podtímov s pomocnými vedúcimi)
  • Zabezpečiť včasnú uzávierku všetkých účtovných modulov a návrh efektívnych opatrení
  • Koordinovať prípravu podkladov pre konsolidáciu a daňové priznanie
  • Optimalizovať existujúce procesy (aj v súvislosti s novozavedeným systémom SAP)
  • Dohliadať na implementáciu slovenských štatutárnych účtovných zásad, koordinovať prípravu mesačných a ročných účtovných závierok v skupinách účtovného tímu
  • Koordinovať aktivity všetkých podnikových útvarov podieľajúcich sa na uzávierkach
  • Dohliadať na spoluprácu s audítormi, štátnymi a inými kontrolnými orgánmi
  • Vedenie a školenie účtovného (aj daňového tímu) ohľadom legislatívnych zmien

  • Prostredie stabilnej a silnej výrobnej spoločnosti
  • Možnosť využívania anglického jazyka
  • Sspoločnosť so zaujímavými účtovnými špecifikami
  • Účtovanie podľa slovenských aj IFRS štandardov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Silná výrobná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

7

Radi vám prezradíme bližšie detaily k pozícii, ak vyhovujete nasledovnému profilu:

  • Máte prax v účtovníctve min. 7 rokov (komplexné účtovníctvo)
  • Máte prax vo vedúcej pozícii min. 5 rokov (riadenie väčšieho tímu - nad 10 ľudí)
  • Ovládate SAP
  • Máte znalosti účtovného, daňového a právneho prostredia
  • Charakterizujú vás výborné organizačné zručnosti a zmysel pre detail
  • Ste silný líder, ktorý má sociálne zručnosti a vie pracovať s väčším počtom ľudí

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom/anglickom jazyku na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte prosím názov pozície, o ktorú máte záujem.

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle 02/544 155 22.

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nezverejňujeme na žiadnych pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do referenčného programu a získajte 200 EUR! Viac informácií na: http://synergie.sk/referencny-program

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 1866511  Dátum zverejnenia: 12.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zaujímavé platové ohodnotenie