Junior daňový špecialista s angličtinou (poradenská spoločnosť)

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si v poslednom ročníku štúdia Ekonómie alebo Práva, resp. si už úspešným absolventom, ktorý chce odštartovať svoju kariéru v oblasti daňového poradenstva?

V tom prípade máme pre Teba skvelú ponuku, kde:

  • Sa staneš súčasťou zahraničnej poradenskej spoločnosti (účtovníctvo, dane, audit)
  • Budeš členom daňového tímu zameraného na zahraničných zákazníkov
  • Sa zúčastníš na daňových previerkach a príprave daňových priznaní
  • Budeš analyzovať možné riešenia pre klienta v súlade s platnou legislatívou a odpovedať na ich otázky
  • Intrastat bude Tvojim pravidelným nástrojom
  • Staneš sa pravou rukou Seniorov, od ktorých sa budeš môcť veľa naučiť

  • Možnosť pracovať hneď od začiatku v silnej poradenskej spoločnosti
  • Zaujímavý balík benefitov (napr. vzdelávanie, team buildingy, benefity v oblasti zdravia a rodiny atď.)
  • Využívanie anglického jazyka na pravidelnej báze

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Našim kliento je úspešná zahraničná poradenská spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zaujala Ťa táto pozícia? Radi Ti povieme viac, ak spĺňaš nasledovné podmienky nášho klienta:

  • Si absolvent ekonomického alebo právnickeho smeru (príp. práve prechádzaš do min. 5. ročníka v týchto odboroch)
  • Máš aktívnu znalosť anglického jazyka
  • Ak máš predošlú prax v oblasti daní príp. účtovníctva, bude to Tvojou výhodou (max. však 1-2roky)
  • Si zanietený učiť sa nové veci a prinášať vlastné nápady
  • Máš zodpovedný a detailny prístup
  • Máš silné analytické myslenie a komunikačné zručnosti

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1999. Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Ponúkame medzinárodné skúsenosti, špecializovaných konzultantov, znalosť lokálneho pracovného trhu, profesionálny a individuálny prístup k našim kandidátom a klientom.

Sme držiteľom ocenenia RecruitRank Awards 2013 za 1. miesto v kategórii veľké personálne spoločnosti. V roku 2012 sme v RecruitRank Awards získali 1. miesto v kategórii konzultanti a 2. miesto medzi personálnymi spoločnosťami.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (25908/2004 - OSS 129/2005. Plati pre SR.)

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Srchová
E-mail: poslať životopis
ID: 1795667  Dátum zverejnenia: 9.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou