Príležitosť pre mamičky na materskej - Účtovníčka dlhodobého majetku na part-time!

Miesto práce
okres Nové Zámky
Termín nástupu
Júl-August-September 2014
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovali ste pred materskou ako účtovníčka? Chceli by ste vrátiť do práce, ale pre začiatok na polovičný úväzok? V tom prípade má náš klient pre Vás zaujímavú výzvu:

  • Zastrešovanie celého procesu dlhodobého investičného majetku z účtovného hľadiska
  • Kontrola budgetu schválených investícií oproti skutočne vynaloženým nákladom
  • Účtovanie položiek súvisiacich s dlhodobým investičným majetkom
  • Aktivácia, deaktivácia, preradenie majetku
  • Analýzy súvisiace s dlhodobým investičným majetkom

  • Zaujimavé platové ohodnotenie a balík benefitov
  • Prostredie medzinárodnej spoločnosti a využitie cudzích jazykov
  • Možnosť presunu na plný úväzok v budúcnosti ako aj kariérneho rastu v rámci spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Ak spĺňate nasledovné kritériá, radi sa s Vami podelíme o bližšie informácie:
  • 1 až 3 roky skúseností v oblasti účtovníctva
  • Angličtina alebo nemčina aktívne
  • Znalosť SAPu výhodou
  • Samostatnosť a dôslednosť
  • Analytické myslenie a komunikačné zručnosti

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1999. Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Ponúkame medzinárodné skúsenosti, špecializovaných konzultantov, znalosť lokálneho pracovného trhu, profesionálny a individuálny prístup k našim kandidátom a klientom.

Sme držiteľom ocenenia RecruitRank Awards 2013 za 1. miesto v kategórii veľké personálne spoločnosti. V roku 2012 sme v RecruitRank Awards získali 1. miesto v kategórii konzultanti a 2. miesto medzi personálnymi spoločnosťami.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (25908/2004 - OSS 129/2005. Plati pre SR.)

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 1793373  Dátum zverejnenia: 7.7.2014