.NET Programátor/Analytik (zameranie na inovácie a optimalizáciu SW riešení)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Podľa skúseností a zručností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá patrí medzi najznámejšie softvérové domy v strednej a východnej Európe, hľadáme šikovného .NET programátora, ktorého hlavnou úlohou bude naštudovať si existujúce riešenia, navrhnúť ich optimalizáciu, možnosti zlepšení alebo využitia nových technológií.

Tvojou úlohou ako .NET programátora/analytika bude:
  • naštudovať si existujúce softvérové riešenia v oblasti poisťovníctva,
  • navrhovať spôsoby ich optimalizácie a technických inovácií,
  • implementovať zlepšenia do existujúcich produktov,
  • participovať aj na ďalšom vývoji a analýze,
  • pracovať s databázami - tvoriť dotazy v SQL,
  • komunikovať priamo s klientom,
  • vytvárať technickú dokumentáciu.

  • Zaujímavá pozícia s možnosťou využitia kreativity a uplatnenia vlastných návrhov v praxi.
  • SW vývoj založený na metodológií SCRUM.
  • Možnosť stať sa členom tímu stabilnej spoločnosti.
  • Flexibilný pracovný čas.
  • Spolupráca na zaujímavých projektoch.
  • Možnosť vzdelávania a osobného rastu.
  • Športové a kultúrne aktivity.
  • Jazykové vzdelávanie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá vyvíja softvérové riešenia na mieru požiadavkám klientov z rôznych oblastí biznisu od bankovníctva, cez poisťovníctvo a zdravotníctvo.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

  • skúsenosti s vývojom softvéru v C#/.NET v minimálnej dĺžke 3 roky,
  • veľmi dobrý prehľad v najnovších trendoch pri vývoji softvéru,
  • praktické skúsenosti s PL/SQL prípadne inými databázami,
  • anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni (najmä schopnosť čítania technickej komunikácie),
  • schopnosť rýchlo sa učiť,
  • znalosť metodológie SCRUM výhodou,
  • skúsenosti s prípravou analýz a komunikáciou s klientom sú výhodou.

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Ak Ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveď prosím názov pozície ".NET Programátor/Analytik".

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní. Ak by sa tak nestalo, neváhaj sa pripomenúť telefonicky na čísle 02/544 155 22.

Nenašiel si ponuku, ktorá by Ťa zaujala? Navštív našu stránku www.synergie.sk, kde nájdeš aj pozície, ktoré nezverejňujeme na žiadnych pracovných portáloch.

Poznáš niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapoj sa do referenčného programu a získaj 200 EUR! Viac informácií na: http://synergie.sk/referencny-program

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 1712935  Dátum zverejnenia: 10.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Podľa skúseností a zručností kandidáta