Obchodný zástupca pre zahraničné trhy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Starostlivosť o zverených zákazníkov (exportné trhy, domáci trh)
  • Rozširovanie zákazníckeho portfólia a cross-sell u aktuálnych zákazníkov
  • Vyhľadávanie nových príležitostí na exportných trhoch (západná Európa)
  • Samostatné spracovanie obchodných prípadov (príprava ponúk a vyjednávanie podmienok, cenové ponuky)
  • Získavanie obchodných príležitostí, prezentácia spoločnosti, budovanie povedomia značky
  • Monitoring konkurencie, prehľad trhových podmienok, analýza trhu
  • Sledovanie platobnej disciplíny zákazníkov
  • Účasť na tvorbe business a rolling plánov
  • Riešenie reklamácií zákazníkov
  • Participácia na tvorbe smerníc

  • Silná a stabilná firma
  • Atraktívne finančné ohodnotenie
  • Pestré portfólio produktov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • prax na pozícii obchodného zástupcu min. 2 roky (výroba, priemysel)
  • VŠ vzdelanie 2.stupňa podmienkou
  • AJ na pokročilej úrovni (B2 – C1), znalosť iného jazyka výhodou (nemecký, poľský alebo maďarský jazyk)
  • práca s MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
  • veľmi dobré vyjednávacie schopnosti
  • vynikajúce prezentačné schopnosti a komunikatívnosť
  • flexibilita a ochota cestovať
  • ochota a schopnosť pracovať pod tlakom
  • schopnosť budovať a udržiavať vzťahy
  • ťah na bránku

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte prosím názov pozície, o ktorú máte záujem.

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní. Ak by sa tak nestalo, neváhaj sa pripomenúť telefonicky na čísle 02/544 155 22.

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštív našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nezverejňujeme na žiadnych pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do referenčného programu a získajte 200 EUR! Viac informácií na: http://synergie.sk/referencny-program

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 1680427  Dátum zverejnenia: 8.7.2014