Neukážeme vám cieľ, ale cestu

Sme personálno-poradenská spoločnosť a pôsobíme na slovenskom trhu od roku 1999. Patríme do skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 6. najväčšou personálnou agentúrou v rámci Európy.

Ponúkame Vám medzinárodné skúsenosti, špecializovaných konzultantov, znalosť lokálneho pracovného trhu, profesionálnyindividuálny prístup k našim klientom aj kandidátom.

C# Developer/Analytik

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou (podľa skúseností kandidáta)
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vývoj softvéru a webových aplikácií na platforme .NET/C#.
  • Účasť na vývoji systémov od analýzy, návrhu až po testovanie.
  • Analýza požiadaviek zákazníkov.
  • Návrh a implementácia nových riešení do jednotlivých modulov systému.
  • Konzultácie s ostatnými členmi tímu
  • Komunikácia s klientom.

Iné výhody

  • Stabilná medzinárodná spoločnosť.
  • Flexibilný pracovný čas.
  • Spolupráca na zaujímavých projektoch.
  • Možnosť vzdelávania a osobného rastu.
  • Športové a kultúrne aktivity.
  • Jazykové vzdelávanie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá patrí k najsilnejším softvérovým domom v strednej a východnej Európe.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

C# - pokročilý
.NET - pokročilý

  • Skúsenosti na pozícií programátora/analytika v minimálnej dĺžke 2 rokov.
  • Znalosť .NET a C# na pokročilej úrovni.
  • Praktické skúsenosti s SQL prípadne Oracle.
  • Znalosť UML.
  • Skúsenosti s Enterprise Architect.
  • Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni (znalosť technickej angličtiny).

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 17 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných medzinárodných spoločností ako aj slovenských technologických start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Dlhodobo sa umiestňujeme v rebríčku RecruitRank Awards za najlepšie výberové procesy a píšeme blog Hľadači pokladov.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (25908/2004 - OSS 129/2005. Plati pre SR.)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku na adresu kotlarova@synergie.sk. Do predmetu správy uveďte prosím názov pozície, o ktorú máte záujem.

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle 02/544 155 22.

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nezverejňujeme na žiadnych pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do referenčného programu a získajte 200 EUR! Viac informácií na: http://synergie.sk/referencny-program

Adresa spoločnosti

SYNERGIE Slovakia s.r.o.
Dunajská 4
811 08 Bratislava

Kontakt
Synergie Slovakia s.r.o.,
Dunajská 4, 811 08 Bratislava
Tel: (+421) 2 54 41 55 22
Fax: (+421) 2 54 41 54 89
Email: synergie@synergie.sk
Zoznam odvetví
Financie & Bankovníctvo
IT & Telekomunikácie
Obchod & Marketing
Priemysel & Logistika
Administratíva & HR

ID: 1265576   Dátum zverejnenia: 29.5.2012