Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Neukážeme vám cieľ, ale cestu

Sme personálno-poradenská spoločnosť a pôsobíme na slovenskom trhu od roku 1999. Patríme do skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 6. najväčšou personálnou agentúrou v rámci Európy.

Ponúkame Vám medzinárodné skúsenosti, špecializovaných konzultantov, znalosť lokálneho pracovného trhu, profesionálnyindividuálny prístup k našim klientom aj kandidátom.

C# Developer/Analytik

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou (podľa skúseností kandidáta)
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • Vývoj softvéru a webových aplikácií na platforme .NET/C#.
  • Účasť na vývoji systémov od analýzy, návrhu až po testovanie.
  • Analýza požiadaviek zákazníkov.
  • Návrh a implementácia nových riešení do jednotlivých modulov systému.
  • Konzultácie s ostatnými členmi tímu
  • Komunikácia s klientom.
Iné výhody
  • Stabilná medzinárodná spoločnosť.
  • Flexibilný pracovný čas.
  • Spolupráca na zaujímavých projektoch.
  • Možnosť vzdelávania a osobného rastu.
  • Športové a kultúrne aktivity.
  • Jazykové vzdelávanie.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Informačné technológie

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá patrí k najsilnejším softvérovým domom v strednej a východnej Európe.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
IT
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti - programátor:
C# - pokročilý
.NET - pokročilý
  • Skúsenosti na pozícií programátora/analytika v minimálnej dĺžke 2 rokov.
  • Znalosť .NET a C# na pokročilej úrovni.
  • Praktické skúsenosti s SQL prípadne Oracle.
  • Znalosť UML.
  • Skúsenosti s Enterprise Architect.
  • Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni (znalosť technickej angličtiny).

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1999. Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Ponúkame medzinárodné skúsenosti, špecializovaných konzultantov, znalosť lokálneho pracovného trhu, profesionálny a individuálny prístup k našim kandidátom a klientom.

Sme držiteľom ocenenia RecruitRank Awards 2013 za 1. miesto v kategórii veľké personálne spoločnosti. V roku 2012 sme v RecruitRank Awards získali 1. miesto v kategórii konzultanti a 2. miesto medzi personálnymi spoločnosťami.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (25908/2004 - OSS 129/2005. Plati pre SR.)
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Počet zamestnancov
13
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku na adresu kotlarova@synergie.sk. Do predmetu správy uveďte prosím názov pozície, o ktorú máte záujem.

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle 02/544 155 22.

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nezverejňujeme na žiadnych pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do referenčného programu a získajte 200 EUR! Viac informácií na: http://synergie.sk/referencny-program
Adresa spoločnosti
SYNERGIE Slovakia s.r.o.
Dunajská 4 Zobraziť na mape
811 08 Bratislava
Kontakt
Synergie Slovakia s.r.o.,
Dunajská 4, 811 08 Bratislava
Tel: (+421) 2 54 41 55 22
Fax: (+421) 2 54 41 54 89
Email: synergie@synergie.sk
Zoznam odvetví
Financie & Bankovníctvo
IT & Telekomunikácie
Obchod & Marketing
Priemysel & Logistika
Administratíva & HR

ID: 1265576   Dátum zverejnenia: 29.5.2012
Lokalita: Bratislava
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke