Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Neukážeme vám cieľ, ale cestu

Sme personálno-poradenská spoločnosť a pôsobíme na slovenskom trhu od roku 1999. Patríme do skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 6. najväčšou personálnou agentúrou v rámci Európy.

Ponúkame Vám medzinárodné skúsenosti, špecializovaných konzultantov, znalosť lokálneho pracovného trhu, profesionálnyindividuálny prístup k našim klientom aj kandidátom.

IT Projektový manažér - bankové aplikácie

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava, Brno - město
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
· Riadenie rozsiahlych projektov v oblasti bankových aplikácií
· Spolupráca s klientom na tvorbe projektovej stratégie a plánu
· Vedenie projektového tímu, zodpovednosť za celý životný cyklus dodávaného riešenia
· Plánovanie a koordinácia analytických a vývojárskych prác, sledovanie dodržiavania stanovených termínov
· Vedenie stretnutí riadiacej komisie, implementácia výsledkov a zmien do projektového plánu
· Participácia na príprave obchodných prípadov spolu s obchodným oddelením
Iné výhody
· Príjemné prostredie, silný tím špičkových odborníkov, práca s vysokou pridanou hodnotou
· Zamestnanie v poprednej spoločnosti, rozmanitosť projektov s vysokou mierou zodpovednosti
· Možnosti ďalšieho profesného rastu, kvalitné školenia, priestor pre vlastné inovácie a nápady
· Okrem zaujímavého platu tiež možnosti využitia zamestnaneckých benefitov, vrátane športových a relaxačných aktivít a výuky cudzích jazykov
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Informačné technológie

Systémový integrátor špecializujúci sa na bankové informačné systémy

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie, odbor:
ekonomické, technické, elektrotechnické, IT
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Počet rokov praxe:
3
Počet rokov praxe
3
· VŠ technického alebo ekonomického zamerania
· Angličtina na komunikatívnej
· aspoň 5 rokov skúseností v oblasti riadenia komplexných IT projektov z pozície dodávateľa v bankovníctve alebo telekomunikáciách
· skúsenosť s prezentáciami, prípravou a spracovaním projektových plánov
· veľmi dobré analytické myslenie
· dobré komunikačné a prezentačné zručnosti, schopnosť vyjednávania
· výhodou je certifikácia PMI, Prince2 alebo ekvivaletná v oblasti riadenia projektov

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1999. Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Ponúkame medzinárodné skúsenosti, špecializovaných konzultantov, znalosť lokálneho pracovného trhu, profesionálny a individuálny prístup k našim kandidátom a klientom.

Sme držiteľom ocenenia RecruitRank Awards 2013 za 1. miesto v kategórii veľké personálne spoločnosti. V roku 2012 sme v RecruitRank Awards získali 1. miesto v kategórii konzultanti a 2. miesto medzi personálnymi spoločnosťami.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (25908/2004 - OSS 129/2005. Plati pre SR.)
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Počet zamestnancov
13
V prípade záujmu nám pošlite e-mailom na huba-cv@synergie.sk Váš štruktúrovaný životopis v slovenčine alebo angličtine. Do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Kandidátom odpovedáme v priebehu 3 pracovných dní aj v prípade zamietavého stanoviska. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle 02/544 155 22.
Adresa spoločnosti
SYNERGIE Slovakia s.r.o.
Dunajská 4 Zobraziť na mape
811 08 Bratislava
Kontakt
Synergie Slovakia s.r.o.,
Dunajská 4, 811 08 Bratislava
Tel: (+421) 2 54 41 55 22
Fax: (+421) 2 54 41 54 89
Email: synergie@synergie.sk
Zoznam odvetví
Financie & Bankovníctvo
IT & Telekomunikácie
Obchod & Marketing
Priemysel & Logistika
Administratíva & HR

ID: 1241611   Dátum zverejnenia: 18.4.2012
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke