Stavbyvedúci junior / Stavbyvedúci TZB junior

SYNER SLOVAKIA, společnost s ručením omezeným, organizačná zložka

Miesto práce
Česko, Praha
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavebná spoločnosť patriaca medzi TOP 10 v Českej republike s celorepublikovou pôsobnosťou hľadá pre posilnenie svojho týmu kolegyne/kolegov na manažérske pozície:

STAVBYVEDÚCI JUNIOR / STAVBYVEDÚCI TZB JUNIOR

Náplň práce:
• spolupráca pri riadení vlastných a subdodávateľských prác,
• spolupráca pri managemente kontroly nákladov a projekčných podkladov
• kontrola kvality a dodržiavania harmonogramu vykonávaných prác,
• koordinácia a kontrola správnosti realizácie TZB na stavbe,
• spolupráca pri posudzovaní správnosti navrhovaných projekčných riešení, technologických celkov, ako je VZT, ZTI, RTCH, elektroinštalácie a SLP
• dohľad nad dodržiavaním predpisov, noriem a zákonov pri realizácii diela,
• úzka spolupráca so stavbyvedúcim.

Ponúkame:
• prácu na plný úväzok a na dobu neurčitú
• možnosť sebarealizácie a ďalšieho profesijného a kariérneho rastu
• zázemie silnej a stabilnej spoločnosti,
• zaujímavé finančné ohodnotenie zodpovedajúce praxi a dosiahnutým výsledkom,
• bonusy/prémie, auto i pre súkromné účely po zapracovaní, mobilný telefón, notebook, stravné lístky/príspevok na stravovanie, 25 dní dovolenky, ubytovanie, vzdelávacie kurzy, školenia

Informácie o výberovom konaní

Obsadzujeme viac pozícií.
Pokiaľ máte o uvedenú pracovnú ponuku záujem a spĺňate všetky požiadavky, zašlite Váš štrukturovaný životopis na email: [email protected] alebo na adresu SYNER, s.r.o., Dr. Milady Horákové 580/7, 460 01 Liberec 4. V prípade kladného posúdenia Vašej žiadosti budete pozvaný/á na osobný pohovor.
Podrobnejšie informácie o firme www.syner.cz

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, pozemné stavby, technické zariadenia budov TZB, stavebný manažment

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
• absolventa VŠ so vzdelaním stavebného smeru
• zodpovednosť, iniciatívu, dôslednosť, ochotu vzdelávať sa a pripravovať sa na vyššiu manažérsku pozíciu,
• znalosť cudzích jazykov výhodou
• nástup po dohode (možný aj po skončení prebiehajúceho štúdia)

stabilná stavebná spoločnosť patriaca medzi TOP 10 v Českej republike s celorepublikovou pôsobnosťou od roku 1991, zaoberajúca sa realizáciou stavieb na kľúč na celom území Českej republiky, držiteľ ocenení stavba roka a dynamická firma roka 2006 v ČR viac info na www.syner.cz
ID: 2409383  Dátum zverejnenia: 25.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou