Pracovník Back Office finančných trhov

Sympatia Financie, o.c.p., a.s.

Sympatia Financie, o.c.p., a.s., Pynárenská 7/B, 821 09 Bratislava (www.sympatia.sk), Bratislava
Termín nástupu
01.10.2017 resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava zmluvnej dokumentácie pre klientov;
• zabezpečovanie agendy súvisiacej s majetkovým a finančným vysporiadaním obchodov na domácom a zahraničných finančných trhoch;
• činnosti spojené so správou a úschovou cenných papierov pre klientov (vysporiadanie CP, spracovanie úrokových výnosov a dividend, korporátne akcie súvisiace s CP, reporting);
• poskytovanie služieb člena Centrálneho depozitára cenných papierov (otváranie a rušenie účtov, prevody, prechody a presuny CP v CDCP, zmenové a stavové výpisy pre klientov);
• aktualizácia informačného systému spoločnosti na dennej báze;
• realizácia pravidelnej rekonciliácie a oceňovania klientskych portfólií;
• hlásenia pre NBS o realizovaných obchodoch s cennými papiermi;
• vyúčtovanie obchodov s cennými papiermi a fakturácia;
• zabezpečovanie platobného styku;
• spolupráca s oddelením tradingu a úsekom správy privátnych portfólií

Žiadosť s uvedením názvu pozície, profesijný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte elektronicky na adresu [email protected].
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, financie, bankovníctvo, investovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

• znalosť fungovania finančného trhu
• prax v bankovom sektore výhodou
• zodpovednosť, dôslednosť a precíznosť pri realizácii transakcií s majetkom klientov
• zmysel pre detail a pre prácu s číslami
• samostatnosť
• diskrétnosť

Sympatia Financie, o.c.p., a.s. je jednou z popredných súkromných investičných spoločností s licenciou od Národnej banky Slovenska, ktorá poskytuje primárne služby Asset managementu a investičného poradenstva pre inštitucionálnych a individuálnych klientov. Spoločnosť bola založená v roku 2002 a od roku 2004 je členom Centrálneho depozitára cenných papierov SR. Medzi ostatné obchodné aktivity skupiny Sympatia patria fiduciárne služby, emisie dlhopisov a služby kapitálových trhov, financovanie a riadenie projektov. Skupina Sympatia je aktívna v sektoroch rezidenčných a priemyselných nehnuteľností, energetiky, strojárstva a zdravotnej techniky. Portfólio dopĺňajú poradenské služby v oblasti podnikových financií a strategického poradenstva. Skupina firiem Sympatia má okrem Slovenska zastúpenie aj v Českej republike, Rumunsku, na Malte a Cypre.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3157871  Dátum zverejnenia: 13.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou