Výrobný robotník, výrobná robotníčka

Sygrela, s. r. o.

Miesto práce
Považská Bystrica
833 EUR/mesiacK základnej brutto mzde prináležia ďalšie zložky mzdy ako variabilná zložka vo výške min. 106,01 EUR/mesiac, dochádzkový bonus, príspevok na dopravu, kvartálna odmena, vianočná odmena a zákonné príplatky nad rámec zákona.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výrobný robotník/výrobná robotníčka

  • pracuje v 2 alebo 3-zmennej pracovnej prevádzke výrobného závodu
  • plní úlohy podľa pokynov svojho nadriadeného v súlade so zaradením a taktiež podľa osobitných požiadaviek výroby, pokiaľ nie sú v rozpore s platnými predpismi,
  • dodržiava predpisy súvisiace s bezpečnosťou pri práci, protipožiarnymi opatreniami a pracovným poriadkom,
  • nosí predpísané ochranné pomôcky určené pre dané pracovisko,
  • obsluhuje  zariadenia podľa návodu na obsluhu a bezpečnostných predpisov,
  • vykonáva pridelenú prácu podľa technologického postupu, platnej výkresovej dokumentácie a pracovného príkazu,
  • hlási nezhodné výrobky alebo polotovary pracovníkom kvality a závažné nedostatky ihneď oznamuje svojmu nadriadenému,
  • opravuje nezhodné výrobky v súlade s technologickým postupom,
  • spolupracuje s technológom pri overovaní nových výrobkov a postupov,
  • vykonáva medzioperačnú prepravu vyrábaných dielov, manipuláciu s materiálom aj s použitím ručného vysokozdvižného vozíka.

  • čisté pracovné prostredie
  • príspevok na stravu nad rámec zákona
  • kvartálne odmeny
  • príspevok na dopravu
  • dochádzkový bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je spoľahlivá a etablovaná výrobná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle ako subdodávateľ dielov pre renomované automobilky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zodpovednosť
  • spoľahlivosť
  • ochota pracovať v zmennovej prevádzke
  • manuálna zručnosť

Sme spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby oblasti personálneho poradenstva tak pre firmy, ako aj pre individuálnych záujemcov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Tatiana Sykorova
E-mail: poslať životopis
ID: 4819179  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 833 EUR/mesiac