Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

C++ developer

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: CBC 4, Karadžičova 14, 821 08 Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sygic hľadá do svojho R&D tímu “Champion level” C++ developera, ktorý bude vyvíjať algoritmus na počítanie trás v našej navigačnej aplikácii. Tento hrdina, ktorého algoritmy dovedú do cieľa milióny užívateľov, má mať skúsenosti, odhodlanie pracovať na dlhodobom projekte a dokáže si podrobiť nezmapované územia pomocou elegantného kódu.

Náplň práce
  • Tvorba algoritmu na počítanie trás pre autá, chodcov, aj tých čo sa odvážia cestovať v MHD
  • Rozširovanie a zlepšovanie funkcionality
  • eco routes - trasy pre Gríínpísákov, stále z kopca nech auto málo žerie a sú nízke emisie
  • learning routes - Big Brother vie kade užívateľ jazdil a naviguje ho jeho obľúbenými chodníčkami
  • alternative routes - keď jedna trasa proste nestačí
  • Vytrvalostný päťboj – nakódiť, otestovať, nakódiť, otestovať a tak ďalej...
  • Účasť na kultúrno-spoločenskom živote v Sygicu (stolný futbal, Counter Strike, in-line hokej, bedminton, pivo...)
Iné výhody
Náš úspech je úspechom ľudí, ktorí v Sygicu pracujú. Kvalitní ľudia a dobrá atmosféra, časté žúrky na terase a občasný Counter Strike cez obed, robia zo Sygicu firmu, kde „team spirit“ nie je len výraz z firemnej prezentácie.

Sme najrýchlejšie rastúcou IT spoločnosťou na Slovensku a výsledky našej práce poznajú užívatelia po celom svete. www.sygic.com

Náš tím: http://www.youtube.com/watch?v=eJMXPSzgPak&feature=relmfu

Poď k nám prinášať nové myšlienky, vytvráť moderný produkt, učiť sa, a pracovať so šikovnými ľudmi.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
IT
Požadovaná prax
Počet rokov praxe:
2
  • Odbornosť a skúsenosti na profesionálnej úrovni C++ a objektové programovanie sú podmienkou
  • Algoritmické zručnosti v oblasti teórie grafov, vyhľadávače, parsery, kódovanie/dekódovanie
  • Pokročilé algoritmické zručnosti s dôrazom na výkon a low - power efficiency
  • Skúsenosti v oblasti softvérovej analýzy, ladenie, profilovanie
  • Silný dôraz na kvalitu práce
  • Kreativita, samostatnosť
  • Konštruktívne riešenie problémov
  • Lojalita (k vybranému družstvu v stolnom futbale) tímová práca (nielen vo futbale, ale tak všeobecne)
  • Flexibilita a pracovitosť
  • Inovatívne myslenie a chuť učiť sa
  • Angličtina pasívne

ID: 1271329   Dátum zverejnenia: 7.6.2012
Lokalita: Bratislava
Spoločnosť: Sygic, a. s.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

Sygic, a. s.