Odborný asistent

SWS spol. s r.o.

Miesto práce
076 72 Vojany 332, okres Michalovce
Termín nástupu
01.03.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Koordinuje proces plánovania (biznis plán, predpovede);
- Pripravuje pravidelné reporty a analýzy v oblasti financií, personalistiky a daní podľa požiadaviek Flagship spoločnosti SLOVNAFT, a.s., Skupiny MOL a vedenia spoločnosti;
- Pripravuje podklady, analýzy potrebné pre tvorbu cenovej stratégie. Na základe týchto kontrol vypracováva jednotlivé cenové kalkulácie;
- Pripravuje cash-flow a predpovede cash-flow spoločnosti;
-Zabezpečuje spracovanie výročnej správy spoločnosti;
-Koordinuje vykonanie dokladovej inventúry spoločnosti;
- Kontroluje správnosť mesačných účtovných uzávierok, ročnej účtovnej závierky spoločnosti a fakturácie v súlade s platnou legislatívou;
- Zodpovedá za prípravu, organizáciu a implementáciu prieskumov spokojnosti zákazníkov;
- Spolupracuje v oblasti finančného auditu spoločnosti;
- Spolupracuje na príprave vhodných interných predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- min. 3 roky praxe v príslušnej oblasti;
- zodpovednosť a samostatnosť v práci;
- analytické schopnosti;
- odolnosť voči stresu;
- vysoké pracovné nasadenie;
- vodičské oprávnenie skupiny B.

SWS spol. s r.o. bola založená v roku 1993. Nachádza sa v okrese Michalovce v areáli bývalého závodu Slovnaft Vojany. V súčasnosti svoju činnosť orientuje na prekládku kvapalných plynov, svetlých ropných produktov a tmavých produktov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2237180  Dátum zverejnenia: 3.2.2016