Chyžná - Zimmermädchen - Rakúske, Švajčiarske a Talianske Alpy

Swk.Service, s.r.o.

Miesto práce
Švajčiarsko
Termín nástupu
20.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
3700,-chf

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie, pranie, vysávanie, čistenie hotela a hotelových priestorov, Práca v práčovi, výmena posteľnej bielizne, dopĺňanie minibarov a pod.

Zamestnanie na švajčiarsku, rakúsku, alebo talianskú zmluvu, ubytovanie + strava zabezpečené (vo Švajčiarsku za poplatok), nadčas = príplatok, alebo kompenzácia voľnom, pri obojstrannej spokojnosti možnosť predĺženia zmluvy na ďalšie sezóny
Vo Švajčiarku 13. mzda
Rakúsko a Južné Tirolsko 13. a 14.plat
Mzda netto/mesiac Švajčiarsko od 1800 do 2100 CHF.
Rakúsko a Južné Tirolsko od 1400 do 1600 EUR (+abfertigung, nadčasy)
Nástupy na letnú sezónu, alebo ročné kontrakty.

Informácie o výberovom konaní

Lebenslauf + Odporúčania + aktuálna fotografia
Kontaktovaný budú len uchádzači spĺňajúci vyššie uvedené zručnosti a prax.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotel-Restaurant

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo/gastronómia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Odporúčania od predchádzajúceho zamestnávateľa sú podmienkou, alebo kladné telefonicky overiteľné referencie.

Personálny Consulting, Poradenstvo, Marketing, so zameraním na klientov v oblasti poľnohospodárstva, hotelierstva, gastronómie, stavebníctva, priemyslu a iné.

[email protected]

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3020834  Dátum zverejnenia: 14.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3700,-chf