Pomocný kuchár/Jungkoch - Švajčiarske, Talianske, Rakúske Alpy a okolie

Swk.Service, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko, Taliansko, Švajčiarsko
Termín nástupu
01.06.2017
1800 - 4200 EUR/mesiac, podľa krajiny, Rakúsko, Švajčiarsko, Sudtirol

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocný kuchár, je sekundantom hlavného kuchára, pomáha s príprvou teplej a studenej kuchyne podľa pokynov hlavného kuchára(šalaty, dezerty, omáčky, grill, polievky, studené jedlá .... a pod.)
Pracuje pod dohľadom a môže mu byť pridelená aj jednotlivá sekcia k zodpovednosti napr CHEF DE PARTIE/ Gardemanger, alebo Chef de Partie/Potager a pod.
Jedná sa o zamestnanie pre horské chaty, alebo viac hviezdičkové hotelové zariadenia vo Švajčiarsku v kantóne Bern, Wallis, Graubunden, Uri, Luzern a iné - podľa ponuky
V ponuke sú aj iné oblasti v Rakúsku a Južnom Tirolsku, vždy podľa voľných inzerovaných/nahlásených miest a ponuky trhu.

Zamestnanie na zmluvu, ubytovanie a strava zabezpečená, vo väčšine sa jedná o sezónne pobyty s možnosťou predĺženia, nadčas = príplatok, alebo kompenzácie voľnom a ďalšie výhody.
Mzdové podmienky v závislosti od konkrétnej krajiny a pozície Jungkoch, Hilfskoch, Torunant.....a pod.
Od 1450€ do 1800€ netto (Rakúsko, Sudtirol)
Od 2000€ do 2500€ netto Švajčiarsko
Zároveň podľa praxe, vzdelania a zahraničných odporúčaní.

Viac informácií telefonicky, alebo emailom.

Prax a skúsenosti na pozícií mladý kuchár - Jungkoch, pomocný kuchár/Hilfskoch, alebo kuchár/chef de partie/Tournant/Alleinkoch + jazykové znalosti sú podmienkou, pri každej pozícií.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotely, Ubytovne, Reštaurácie v Rakúskych, Švajčiarských a Talianských alpách a okolí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Po oboznámení sa s prevádzkou samostatnosť, bezkonfliktnosť, schopnosť pracovať v tíme, a flexibilita.
Odporúčania od predchádzajúcich zahraničných zamestnávateľov sú veľkou výhodou (nemecky hovoriace krajiny).
Znalosť Rakúskej, Švajčiarskej, Talianskej kuchyne a pod.

Personálny Consulting, Poradenstvo, Marketing, so zameraním na klientov v oblasti poľnohospodárstva, hotelierstva, gastronómie, stavebníctva, priemyslu a iné.

[email protected]

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2578186  Dátum zverejnenia: 18.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 - 4200 EUR/mesiac, podľa krajiny, Rakúsko, Švajčiarsko, Sudtirol