Obsluha v Hotelovej Reštaurácií: Čašníčka / Čašník - Rakúske, Švajčiarske alpy a okolie

Swk.Service, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko, Švajčiarsko, Sudtirol, Taliansko
Termín nástupu
apríl/máj 2016
1300 - 2300 EUR/mesiac, netto/mesiac ( nástupná mzda) + 13. alebo 13.a14.mzda,voľno

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čašníčka bez účtovania: obsluhovanie hotelových hostí pri raňajkách, obedoch, večerách - bez inkassa (denné menu, bufetové stoly, saalservis)

Čašníčka účtujúca: obsluha hotelových hostí aj hostí v A la Carte obsluhe + práca s kasou (inkasovanie)

Mzda záleží od konkrétnej krajiny, praxe a vzdelania zamestnanca + doložených odporúčaní od predchádzajúcich zamestnávateľov.

Zamestnanie na Rakúsku/Švajčiarsku zmluvu, ubytovanie + strava zabezpečené, nadčas = príplatok, alebo kompenzácia voľnom, pri obojstrannej spokojnosti možnosť predlženia zmluvy na ďalšíe sezóny, odvody hradené zamestnávateľom

Bližšie informácie telefonicky, alebo emailom: [email protected],

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Cestovný ruch, gastronómia, hoteliérstvo, poľnohospodárstvo, priemysle, stavebníctvo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

schopnosť pracovať v tíme, po zaučení samostatnosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie a prax v obsluhe min. 1 sezónu v nemecky hovoriacej krajine, pozitívne referencie/odporúčania od predchádzajúcich zamestnávateľov (pozície v obsluhe: čašníčka, servírka, barmanka, commi de rang, chef de rang, restaurantleiter, zahlkellner, zahlkellnerin, servicefachmitarbeiterin)

Personálny Consulting, Poradenstvo, Marketing, so zameraním na klientov v oblasti poľnohospodárstva, hotelierstva, gastronómie, stavebníctva, priemyslu a iné.

[email protected]

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1768997  Dátum zverejnenia: 9.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 2300 EUR/mesiac, netto/mesiac ( nástupná mzda) + 13. alebo 13.a14.mzda,voľno