Servírka / čašníčka - Rakúske a Švajčiarske alpy a okolie

Swk.Service, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko, Švajčiarsko, Taliansko
Termín nástupu
10.04.2017
1400 - 2400 EUR/mesiac, v závislosti od krajiny (AT, CH, IT) a pozície

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servíraka: obsluhovanie hotelových hostí pri raňajkách, obedoch, večerách - bez inkassa (denné menu, bufetové stoly, saalservis)

Čašníčka účtujúca: obsluha hotelových hostí aj hostí v A la Carte obsluhe, práca s kasou (inkasovanie)

Zamestnanie na Rakúsku/Švajčiarsku zmluvu, ubytovanie + strava zabezpečené, nadčas = príplatok, alebo kompenzácia voľnom, pri obojstrannej spokojnosti možnosť predĺženia zmluvy na ďalšie sezóny
Vo Švajčiarku 13. mzda
V Rakúsku 13. a 14.mzda
Mzda netto/mesiac Rakúsko, Južné Tirolsko od 1400 do 1600€
Mzda netto/mesiac Švajčiarsko od 2000 do 2500 CHF.
Nástupy na letnú sezónu, alebo ročné kontrakty.

Bližšie informácie telefonicky, alebo emailom: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Cestovný ruch, gastronómia, hoteliérstvo, poľnohospodárstvo, priemysle, stavebníctvo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

schopnosť pracovať v tíme, po zaučení samostatnosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie a prax v obsluhe min. 1 sezónu v nemecky hovoriacej krajine (čašníčka, servírka)

Personálny Consulting, Poradenstvo, Marketing, so zameraním na klientov v oblasti poľnohospodárstva, hotelierstva, gastronómie, stavebníctva, priemyslu a iné.

[email protected]

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1724883  Dátum zverejnenia: 23.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 - 2400 EUR/mesiac, v závislosti od krajiny (AT, CH, IT) a pozície