Operátor na PC - so znalosťou francúzskeho jazyka

SP Digitalizácia, s. r. o.

Miesto práce
Púchovská 16, Rača, areál firmy Technopoint, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
07.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
4,00 EUR/hodina (brutto) + odmena za výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prepisovanie dokumentov, analýza a prepisovanie faktúr pre francúzsku poisťovňu.
Ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer na dobu určitú do 31.01.2017.

• Mladý, medzinárodný kolektív
• Open-office pracovisko

Pracovná doba je od 07:30 do 16:00 hod., každý deň počas pracovného týždňa. Zamestnanec je hodinovo odmeňovaný. Základná hodinová sadzba sú 4,00 €/hod. Výkonnostná odmena závisí od rýchlosti a počtu spracovaných dokumentov.
Znalosť francúzskeho jazykaje je nutná. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Zmysel pre detail
• Tímový hráč
• Logické myslenie
• Flexibilita

SP Digitalizácia, s.r.o. je neodmysliteľným partnerom veľkých podnikov, verejnoprávnych inštitúcií, bánk a i., ktorým zabezpečuje služby súvisiace s digitalizáciou dokumentov - skenovaním, indexovaním, prepisovaním, archiváciou , Fulfillment a pod..

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2779470  Dátum zverejnenia: 24.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,00 EUR/hodina (brutto) + odmena za výkon