Operátor triedenia dokumentov

SP Digitalizácia, s. r. o.

Miesto práce
Púchovská 16, Rača, areál firmy Technopoint, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2,50 EUR/hodina (brutto) + výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

triedenie a príprava dokumentov na skenning, .

• Mladý, medzinárodný kolektív
• Open-office pracovisko

Pracovná doba je od 07:30 do 16:00 hod., denne počas pracovného týždňa Zamestnanec je hodinovo odmeňovaný. Základná hodinová sadzba je 2,50 €/hod.+ výkonnostná odmena. Výkonnostná odmena závisí od rýchlosti a počtu spracovaných dokumentov. Priemerný hodinový plat po zapracovaní sa pohybuje od 3,50 € do 4,50 € / hod.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Zmysel pre detail
• Tímový hráč
• Manuálne zručný
• Bezúhonný
• Flexibilný

SP Digitalizácia, s.r.o. je neodmysliteľným partnerom veľkých podnikov, verejnoprávnych inštitúcií, bánk a i., ktorým zabezpečuje služby súvisiace s digitalizáciou dokumentov - skenovaním, indexovaním, prepisovaním, archiváciou , Fulfillment a pod..

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2700797  Dátum zverejnenia: 23.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,50 EUR/hodina (brutto) + výkonnostná odmena