Operátor na PC so základnou znalosťou francúzskeho jazyka

SP Digitalizácia, s. r. o.

Miesto práce
Púchovská 16, Rača, areál firmy Technopoint, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
3.17 EUR/hodina, Od 3,17 € brutto / hod. + výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je analýza a následné spracovanie a prepis údajov a dát na PC, ktoré sú vo francúzskom jazyku - je potrebné porozumieť údajom v daných dokumentoch, komunikácia v jazyku nie je potrebná. Podmienkou pre vykonávanie tejto práce je znalosť francúzskeho jazyka na základnej úrovni a dobré ovládanie strojopisu. Pracovná doba je od 07:30 do 16:00 hod. Jedná sa o prácu na trvalý pracovný pomer.

Príplatky v závislosti od výkonu a kvality vykonanej práce.

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite svoj životopis na dole uvedený kontakt. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Uchádzačom. ktorí nebudú kontaktovaní sa vopred ospravedlňujeme a želáme im veľa osobných aj pracovných úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť francúzskeho jazyka - nie je potrebná verbálna komunikácia, vyžaduje sa porozumenie písaného textu, veľmi dobré písanie na PC, dôslednosť a presnosť v spracovaní a prepisovaní údajov, dodržiavanie pracovného postupu podľa stanovenej pracovnej procedúry.

SP Digitalizácia, s.r.o. je neodmysliteľným partnerom veľkých podnikov, verejnoprávnych inštitúcií, bánk a i., ktorým zabezpečuje služby súvisiace s digitalizáciou dokumentov - skenovaním, indexovaním, prepisovaním, archiváciou , Fulfillment a pod..

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2066182  Dátum zverejnenia: 5.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.17 EUR/hodina, Od 3,17 € brutto / hod. + výkonnostná odmena