Operátor lepenia SIM kariet -manipulátor pre sklad

SP Digitalizácia, s. r. o.

Miesto práce
Púchovská 16, Rača, areál firmy Technopoint, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2.50 EUR/hodina, 2,50€ / hod.+výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je lepenie SIM kariet pre nášho klienta, práca v sklade a manipulácia s menším tovarom. Vyžadujeme manuálnu zručnosť,precíznosť, samostatnosť a zodpovednosť. Pracovná doba je od 7:30 do 16:00.

Príplatky v závislosti od výkonu a kvality vykonanej práce.

Pokiaľ máte záujem o uvedenú pracovnú pozíciu, zašlite svoj životopis na dole uvedený kontakt. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme a želáme veľa pracovných a osobných úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť, dôslednosť, trpezlivosť. Dodržiavanie pracovného postupu podľa stanovenej pracovnej procedúry. Čistý register trestov!

SP Digitalizácia, s.r.o. je neodmysliteľným partnerom veľkých podnikov, verejnoprávnych inštitúcií, bánk a i., ktorým zabezpečuje služby súvisiace s digitalizáciou dokumentov - skenovaním, indexovaním, prepisovaním, archiváciou , Fulfillment a pod..

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2007530  Dátum zverejnenia: 12.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.50 EUR/hodina, 2,50€ / hod.+výkon