Operátor na PC so znalosťou španielského a anglického jazyka

SP Digitalizácia, s. r. o.

Miesto práce
Púchovská 16, Rača, areál firmy Technopoint, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme talentovaných a kreatívnych ľudí pre jedného z našich najdôležitejších klientov v oblasti digitálnej televízie a zábavy s celosvetovým pôsobením. Náplňou práce je korektúra, rozširovanie a spracovanie získaných televíznych programov od poskytovateľa pre všetky zverené televízne stanice. Ďalej je potrebné klasifikovať a harmonizovať rôzne žánre programov ako aj vykonávanie last-minute zmien a aktualizácií televíznych programov. Kandidát bude zodpovedný aj za vykonávanie kontroly kvality. Väčšina práce je vykonávaná v klientovom systéme.
Pracovný čas: od 8.00 do 16.30 hod. Práca sa dá vykonávať jedine v sídle spoločnosti v Bratislave, nie je možná práca na diaľku.

• Automatické zaradenie to Bonusového systému po skončení
skúšobnej lehoty
• Stravné lístky
• Platené nadčasy
• Možnosť čerpať náhradné voľno namiesto nadčasov
• Mladý, medzinárodný kolektív
• Open-office pracovisko

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite svoj životopis na dole uvedený kontakt. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Access - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosť s prekladmi a editorskou prácou (výhoda, ale nie
podmienka)
• Zmysel pre detail
• Tímový hráč
• Logické myslenie
• Flexibilita

SP Digitalizácia, s.r.o. je neodmysliteľným partnerom veľkých podnikov, verejnoprávnych inštitúcií, bánk a i., ktorým zabezpečuje služby súvisiace s digitalizáciou dokumentov - skenovaním, indexovaním, prepisovaním, archiváciou , Fulfillment a pod..

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1816670  Dátum zverejnenia: 29.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac