Pomáhame ľuďom žiť život podľa vlastných predstáv

Premium Consultant for SME & Corporate Services

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Odmena
2 000 EUR/mesiacZmluvná spolupráca (živnosť alebo s. r. o.), ohodnotenie podľa výkonu bez horného obmedzenia.
Druh pracovného pomeru
živnosť
Kontakt
Bc. Eva Gromová Ostrožovičová, EFA
Termín nástupu
na základe vzájomnej dohody
Telefón
+421904169521

Pridajte sa k spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s., ktorá je súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life. Tá privátnej a firemnej klientele poskytuje špecializované finančné služby po celom svete viac ako 160 rokov. Chceme, aby naši klienti i spolupracovníci viedli vďaka Swiss Life Select súkromný a profesijný život podľa vlastných predstáv.

Šanca pre všetkých, ktorí chcú byť úspešní

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou nášho tímu: Objavte svoj potenciál v oblasti korporátneho servisu s nami!

Kto sme?

Sme skupina odborníkov, ktorí zanechávajú stopy v oblasti poskytovania komplexných služieb pre firmy a ich majiteľov. Naša expertíza nám umožňuje prinášať klientom jedinečné riešenia v oblasti financií. Špecializujeme sa na optimalizáciu kapitálovej štruktúry, ochranu rizík, programy zamestnaneckých benefitov a mnoho ďalších.

Čo nás robí výnimočnými?

Sme partnermi pre majiteľov firiem, ktorí si vážia individuálny prístup a špecializované riešenia. Naša práca sa vyznačuje profesionalitou a účinnosťou.

Spoluprácu s nami oceňujú najmä majitelia firiem bez finančného riaditeľa alebo firmy riešiace zásadné otázky týkajúce sa financií.

Naše úsilie nie je len o finančných riešeniach, ale aj o vytváraní hodnotných a dlhodobých vzťahov s našimi klientmi. Využívame najnovšie technológie a metódy, aby sme dosiahli najlepšie výsledky.

Čo bude vašou úlohou u nás?

- Osvojíte si naše know-how a skúsenosti v oblasti korporátneho obchodu.
- Budete dlhodobým partnerom pre klientov, ktorí hľadajú korporátne služby.
- Spoločne s klientmi budete hľadať možnosti rozvoja firiem a poskytovať im vysoko kvalitný servis. Budete s nimi viesť obchodné rokovania.
- Budete prispievať k rozširovaniu portfólia existujúcich spokojných klientov.

Čo vám ponúkame?

Spoluprácou s nami získate:

- Vynikajúcu pracovnú atmosféru.
- Spoluprácu so švajčiarskym partnerom s prestížnym renomé.
- Nadštandardnú odmenu výrazne presahujúcu aktuálny priemer vo finančnom sektore.
- Možnosť riadiť si pracovný a súkromný čas počas dňa a týždňa podľa vašich potrieb.
- Flexibilitu – možnosť práce z kancelárie aj z domu.
- Bohatý benefitný program.

Spoločne sa porozprávame pri dobrej káve o Vašich cieľoch, prianiach a ambíciách. Reálne tak zistíme, ako by mohla vaša nová práca a kariéra v Swiss Life Select vyzerať.

Tešíme sa na online alebo osobné stretnutie.

Zašlite nám, prosím, svoje CV a kontaktné údaje.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, Ekonómia, Právo, Bankovníctvo, Poistenie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Aké sú predpoklady pre váš úspech?

- Obchodnícke a komunikačné zručnosti.
- Skúsenosti s obchodom / starostlivosťou o firemných klientov vo finančnej oblasti.
- Schopnosť dotiahnuť veci do úspešného konca – silné zameranie na výsledok.
- Profesionálne vystupovanie a orientácia na klienta.
- Záujem o hľadanie win-win riešení,
- Záujem budovať dlhodobé hodnoty.

Poďme sa vzájomne spoznať!

Pridajte sa k nám v spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s. Sme súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life, ktorá privátnej a firemnej klientele poskytuje špecializované finančné služby po celom svete už viac ako 165 rokov. Chceme, aby naši klienti i spolupracovníci viedli vďaka Swiss Life Select súkromný a profesijný život podľa vlastných predstáv. Naštartujte kariéru u nás, spolupracujte so skúsenými odborníkmi a získavajte praktické skúsenosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4763642  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac