Špecialista fakturácie a controllingu

Swietelsky-Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 400 - 1 600 EUR/mesiacDohodnutá mzda sa odvíja od praxe a skúseností budúceho kolegu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš bratislavský tím Divízie pozemných stavieb Swietelsky o novú posilu, ktorá nám pomôže najmä s oblasťou fakturácie, zmluvnej dokumentácie a controllingu.

Kým prejdeme k náplni práce, mali by ste o NÁS vedieť:

  • Sme MALÝ TÍM tvorený 15 ľuďmi (Swietelsky celosvetovo viac ako 12tisíc)
  • Práca JE HLAVNE o SPOLUPRÁCI. V malom tíme je kľúčové, aby sme efektívne spolupracovali a rozumeli si. Zatiaľ sa nám to darí a veríme, že aj nová posila zapadne do nášho pracovného nastavenia.
  • Práca JE AJ o KOMUNIKÁCII s kolegami pri kompletizácii podkladov. A aj o RÔZNORODOSTI, keďže sme stavebná spoločnosť, pracujeme na rôznych projektoch a každý z projektov sa nachádza v rôznom štádiu realizácie.

Aké ÚLOHY na vás čakajú:

  • Spracovanie objednávok súvisiacich s prebiehajúcimi projektami
  • Kontrola došlých faktúr a ich evidencia v internom programe
  • Vystavenie faktúr pre jednotlivé projekty
  • Príprava rôznych interných podkladov pre výkon controllingu ekonóma skupiny
  • Spolupráca s vedením stavieb a ekonómom skupiny na vykonávaní controllingových procesov na zverenom projekte
  • Manažment dokumentácie pri uzatváraní zmlúv s dodávateľmi
  • Komunikácia s dodávateľmi a ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • Spracovanie obchodnej korešpondencie podľa pokynov ekonóma skupiny

Za benefit považujeme našu odlišnosť od väčšiny stavebných firiem. Na pozadí stabilita a takmer 90 ročná história rodinnej firmy. Na popredí napriek technicky zameranej povahe práce veľmi ľudské a rešpektujúce prostredie, s dôrazom na fungujúce vzťahy a na náš rozvoj. Preto sa aj mnoho benefitov týka práve vzdelávania a zvyšovania kvalifikácie.

Za benefity považujeme:

  • práca v stabilnej spoločnosti so zahraničnou účasťou
  • možnosť ďalšieho rozvoja a vzdelávania na interných, externých školeniach
  • možnosť aktívne využívať cudzí jazyk
  • rôznorodá a samostatná práca

Informácie o výberovom konaní

Vážená kandidátka, vážený kandidát,
v prípade, ak ste sa v popise pozície našli a mali by ste záujem sa o nej dozvedieť viac, pošlite nám svoj životopis. V sprievodnom texte (príp. motivačnom liste) nám nezabudnite napísať pár slov o sebe , prečo reagujete, čo by sme o Vás mali vedieť. Výberové konanie bude pozostávať z 2 kôl osobných stretnutí.
Každému kandidátovi dáme v priebehu 1-2 týždňov informáciu o stave výberového konania.
Tím Swietelsky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do tímu hľadáme človeka, ktorý:

  • Má skúsenosť s prácou/ brigádou na ekonomickom odd., spracovával v minulosti faktúry, objednávky, alebo podklady pre účtovníctvo.
  • Má vysoký zmysel pre detail – pracujeme s dôležitými podkladmi a číslami, detaily sú pre nás dôležité.
  • Samostatný – ktorý si samostatne organizuje svoju agendu, stráži si termíny a povinnosti.
  • Flexibilný – projekty sú v rôznej fáze realizácie, musíme sa flexibilne zorientovať, aké podklady spracovávame. Zároveň v malom tíme si musíme vedieť vypomôcť, rozdeliť si úlohy, zastúpiť sa.
  • Otvorený a komunikatívny – taký, ktorý povie, ak niečomu nerozumie, a taktiež si vie vypýtať podklady od kolegov, pripomenúť sa im, ak náhodou zabudnú.
  • Spoluprácu sme už spomínali?

V súčasnosti má koncern SWIETELSKY pobočky a dcérske spoločnosti predovšetkým v Rakúsku a susedných krajinách, zamestnáva tisíce kvalifikovaných zamestnancov a má povesť inovatívnej, efektívnej a spoľahlivej stavebnej spoločnosti. Kľúčom k úspechu spoločnosti SWIETELSKY je pestrá ponuka a špičková úroveň poskytovaných služieb, ktoré oceňujú aj najnáročnejší zákazníci.
Keď je reč o „My Swietelsky“, nemáme na mysli len rodinu zakladateľov, ale všetkých, ktorí pracujú v našej spoločnosti. SWIETELSKY totiž vnímame ako veľkú rodinu, v ktorej si vzájomne pomáhame, sme tu jeden pre druhého, držíme spolu a spoločne vytvárame našu hospodársku budúcnosť.
Hoci sme rôzni (vekom, pôvodom či kultúrou), jedno nás spája. Vieme, akú hodnotu má rodina, v ktorej sa človek cíti dobre, a preto jej prednosti chceme prežívať aj na pracovisku. Túto filozofiu ako zamestnávateľ presadzujeme približne osemdesiat rokov a môžeme potvrdiť, že na naše zamestnankyne a zamestnancov pôsobí motivačne – nadpriemerne dlho zostávajú s firmou spojení. Práve oni sú to najcennejšie, čo ako stavebná spoločnosť ponúkame, vďaka nim sme úspešní.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Čapušková
E-mail: poslať životopis
ID: 4798795  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac