Senior Kalkulant/Senior prípravár

Swietelsky-Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Mokráň záhon, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
2 000 - 3 000 EUR/mesiacBrutto plat podľa skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Dodržiavanie a uplatňovanie interných smerníc, kontrolných zoznamov a formulárov v súlade so systémom manažérstva kvality v príslušnom rozsahu úloh
• Spravovanie cien ako podklad pre realizáciu a kalkuláciu
• Súčinnosť pri príprave kalkulácie a pokalkulácie
• Súčinnosť pri akvizícii a evidencii zákaziek
• Spravovanie zoznamov subdodávateľov
• Príprava výkazov výmer a porovnania ponúk
• Príprava zoznamov potrebného materiálu, zariadení, personálu a subdodávateľov
• Súčinnosť pri príprave plánu zariadenia staveniska a harmonogramu výstavby
• Súčinnosť pri príprave prác
• Dohľad nad dodržiavaním právnych ustanovení
• Súčinnosť s vedúcim projektu/stavbyvedúcim pri príprave ponúk k dodatkom
• Spravovanie dodanej výkresovej dokumentácie
• Kalkulácia a kontrola výmer

- práca v stabilnej spoločnosti so zahraničnou účasťou
- možnosť ďalšieho rozvoja a vzdelávania
- možnosť aktívne využívať cudzí jazyk
- rôznorodá a samostatná práca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, pozemné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Internet(e-mail, www) - Expert
CENKROS - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prípravár / Kalkulant Senior, vedúci oddelenia kalkulácií / prípravy

Počet rokov praxe

5

- dobré znalosti obchodného styky,
- dobré komunikačné schopnosti
- schopnosť ekonomicky uvažovať
- spoľahlivosť a lojalita k spoločnosti
- schopnosť rýchlo reagovať na nové podnety, chuť učiť sa nové veci
- skúsenosti v obore sú výhodou

V súčasnosti má koncern SWIETELSKY pobočky a dcérske spoločnosti predovšetkým v Rakúsku a susedných krajinách, zamestnáva tisíce kvalifikovaných zamestnancov a má povesť inovatívnej, efektívnej a spoľahlivej stavebnej spoločnosti. Kľúčom k úspechu spoločnosti SWIETELSKY je pestrá ponuka a špičková úroveň poskytovaných služieb, ktoré oceňujú aj najnáročnejší zákazníci.
Keď je reč o „My Swietelsky“, nemáme na mysli len rodinu zakladateľov, ale všetkých, ktorí pracujú v našej spoločnosti. SWIETELSKY totiž vnímame ako veľkú rodinu, v ktorej si vzájomne pomáhame, sme tu jeden pre druhého, držíme spolu a spoločne vytvárame našu hospodársku budúcnosť.
Hoci sme rôzni (vekom, pôvodom či kultúrou), jedno nás spája. Vieme, akú hodnotu má rodina, v ktorej sa človek cíti dobre, a preto jej prednosti chceme prežívať aj na pracovisku. Túto filozofiu ako zamestnávateľ presadzujeme približne osemdesiat rokov a môžeme potvrdiť, že na naše zamestnankyne a zamestnancov pôsobí motivačne – nadpriemerne dlho zostávajú s firmou spojení. Práve oni sú to najcennejšie, čo ako stavebná spoločnosť ponúkame, vďaka nim sme úspešní.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 495122  Dátum zverejnenia: 2.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac