Stavbyvedúci

Swietelsky-Slovakia spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-spolupráca na príprave a vedení stavby
-dohľad nad kvalitou a priebehom realizovaných prác
-kontrola výkonov subdodávateľov z hľadiska kvality, množstva a ceny
-koordinácia prác subdodávateľov na stavbe
-zodpovednosť za dodržiavanie platných predpisov a noriem, vedenie stavebného denníka, súčinnosť pri kolaudácii a schválení stavby
-spolupráca pri preberaní zhotoveného diela
-spolupráca pri príprave a zostavovaní cenových ponúk

-zázemie silnej stavebnej spoločnosti so zahraničnou účasťou
-motivujúce finančné ohodnotenie
-perspektívne výhody profesionálneho rozvoja

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielať mailom na adresu: [email protected]
Upozorňujeme uchádzačov, že iba uchádzačom, ktorých životopisy zodpovedajú zadaným kritériám bude poskytnutá spätná informácia. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

preukázateľná prax v hľadanej pozícii 5 rokov, ochota cestovať

V súčasnosti má koncern SWIETELSKY pobočky a dcérske spoločnosti predovšetkým v Rakúsku a susedných krajinách, zamestnáva tisíce kvalifikovaných zamestnancov a má povesť inovatívnej, efektívnej a spoľahlivej stavebnej spoločnosti. Kľúčom k úspechu spoločnosti SWIETELSKY je pestrá ponuka a špičková úroveň poskytovaných služieb, ktoré oceňujú aj najnáročnejší zákazníci.
Keď je reč o „My Swietelsky“, nemáme na mysli len rodinu zakladateľov, ale všetkých, ktorí pracujú v našej spoločnosti. SWIETELSKY totiž vnímame ako veľkú rodinu, v ktorej si vzájomne pomáhame, sme tu jeden pre druhého, držíme spolu a spoločne vytvárame našu hospodársku budúcnosť.
Hoci sme rôzni (vekom, pôvodom či kultúrou), jedno nás spája. Vieme, akú hodnotu má rodina, v ktorej sa človek cíti dobre, a preto jej prednosti chceme prežívať aj na pracovisku. Túto filozofiu ako zamestnávateľ presadzujeme približne osemdesiat rokov a môžeme potvrdiť, že na naše zamestnankyne a zamestnancov pôsobí motivačne – nadpriemerne dlho zostávajú s firmou spojení. Práve oni sú to najcennejšie, čo ako stavebná spoločnosť ponúkame, vďaka nim sme úspešní.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 307067  Dátum zverejnenia: 8.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou