Vodič nákladných motorových vozidiel

Swietelsky-Slovakia, Divízia dopravných a inžinierskych stavieb -Oblasť Sever

stavby firmy, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie nákladného vozidla
- vykonávanie bežnej údržby prideleného vozidla-kontrola technického stavu
- vypisovanie záznamov o prevádzke vozidla
- dodržiavanie pracovného rozvrhu

Práca v stabilnej spoločnosti, motivačné platové ohodnotenie, diéty, ubytovanie, cestovné

- V prípade seriózneho záujmu o túto pracovnú pozíciu a splnenia stanovených požiadaviek si Vás dovoľujeme požiadať o zaslanie životopisu cez túto ponuku so všetkými skúsenosťami a Vašimi kontaktnými údajmi.
- Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu.
- Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.7.2017 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojnícke

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

3

- Výhodou uchádzača je preukaz na prácu s hydraulickou rukou, strojnícky preukaz číslo 4,9
a vodičský preukaz skupiny C

Stavebná spoločnosť Swietelsky – Slovakia spol. s r.o., patrí do rakúskeho koncernu Swietelsky Baugesellschaft m.b.H. so sídlom v Linzi, v Rakúsku, ktorý je jednou z najväčších stavebných spoločností v Rakúsku.

Swietelsky-Slovakia spol. s r.o, Divízia dopravných a inžinierskych stavieb -Oblasť Sever
Bánovská cesta 11
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Janka Ligasová
Tel.: 0415166497
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis