Elektrikár

Swietelsky-Slovakia, Divízia dopravných a inžinierskych stavieb -Oblasť Sever

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce na stavbách dopravných a inžinierskych stavieb na území SR

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti, motivačné platové ohodnotenie, diéty, ubytovanie

V prípade seriózneho záujmu o pracovnú pozíciu elektrikár-stavebný robotník a splnenia stanovených požiadaviek si Vás dovoľujeme požiadať o zaslanie Vášho životopisu cez túto ponuku so všetkými pracovnými skúsenosťami a Vašimi kontaktnými údajmi.
- vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu
- vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

stavebné, elektrotechnika a energetika

Počet rokov praxe

3

prax v obore elektrikár s potrebnými skúškami (§21)

Stavebná spoločnosť Swietelsky – Slovakia spol. s r.o., patrí do rakúskeho koncernu Swietelsky Baugesellschaft m.b.H. so sídlom v Linzi, v Rakúsku, ktorý je jednou z najväčších stavebných spoločností v Rakúsku.
ID: 2666779  Dátum zverejnenia: 30.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou