Reagujte bez životopisu

Grafický dizajnér - Medior

SWIDA Innovative s.r.o.

Miesto práce
Popradská 155/56, Košice - Západ
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príď robiť marketing podľa seba do SWIDA Innovative, digitálnej špedičky 21. storočia !

Budeš súčasťou firmy, ktorá....

Je jednou z najväčších a najúspešnejších špedičných spoločností na Slovensku. Organizujeme cestné expresné prepravy naprieč celou Európou. Okrem toho sme aj poskytovateľom IT riešení pre dopravné spoločnosti a ich klientov. Za 8 rokov sme vybudovali firmu s viac ako 140 zamestnancami a dopyt po našich službách neustále rastie.

Tvojou náplňou práce bude:

-príprava grafických podkladov pre príspevky na sociálne siete
-komplexné zastrešenie vizuality značky v ďalších oblastiach (ppt, web, merch, ..)
-pomoc s posunutím vizuality značky na ďalšiu úroveň
-účasť na kreatívnych brainstormingoch a prinášanie vlastných nápadov
-komunikácia s marketingovou agentúrou

Čo od teba očakávame:

-vzdelanie v odbore marketing, reklama, PR, grafický dizajn, alebo odpovedajúca prax
-znalosť trendov v grafickom dizajne
-cit pre kompozíciu a detail
-kreativita
-ochota učiť a rozvíjať sa
-tímová práca a proaktívny prístup
-byť komunikatívny a otvorený feedbacku
-skúsenosti s Adobe Photoshop - pokročilý
-Adobe Illustrator - pokročilý
-Adobe After Effect/Premiere Pro - výhodou
-základy animácie alebo 3D výhodou

Čo ti ponúkame:

-Prácu v priateľskom a dynamickom kolektíve
-Možnosť kariérneho rastu a rozvoja
-MultiSport karta
-Súkromné fitness priamo v budove
-Parkovanie pre zamestnancov
-Príspevok na dovolenku
-Občerstvenie na pracovisku
-Zázemie stabilnej spoločnosti (Diamanty slovenského biznisu 2023)

Termín nástupu: Máj / Jún

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Firmu SWIDA Innovative tvorí tím mladých a cieľavedomých ľudí, ktorí majú viacročné skúsenosti v oblasti logistiky. Ponúkame spektrum pracovných pozícií, možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja. V roku 2023 sme obhájili ocenenie pre najlepšie zdravo rastúce malé a stredné slovenské spoločnosti, Diamant Slovenského Biznisu od spoločnosti Forbes Slovensko.
Firmu SWIDA predstavujú naše hodnoty: PARTNERSTVO – ROZVOJ – PROAKTIVITA, ktoré stelesňujú naše progresívne myslenie. Pri dosahovaní cieľov vždy myslíme na našich klientov, zamestnancov a na naše okolie.
Tak ako úspešne napreduje naša firma, tak úspešne sa rozrastá aj náš tím. Chceš byť aj ty jeho súčasťou?

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov