Obchodno – technický zástupca

swepro s.r.o.

Miesto práce
Trnavská cesta 84, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zastúpiť spoločnosť swepro u zákazníkov, predaj našich nových ionizovaných výrobkov českému a slovenského trhu, posilňovať swepro značku

-aktívne vyhľadávanie obchodných príležitosti a získavanie nových zákazníkov pre ionizačné technológie
-cielené a systematické sledovanie predajných cieľov
-technické poradenstvo a podpora našich priemyselných zákazníkov, pri riešení problémov, ktoré prináša statická elektrina
-testovanie navrhnutých riešení, a to aj priamo na výrobnej prevádzke
-monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít

-fixný +motivačný variabilný plat
-práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
-nadobudnutie znalostí v priemyselnom sektore a obchodných zručnostiach
-perspektívne zamestnanie s možnosťou sebarealizácie a profesionálneho rastu
-dobrý kolektiv
-lokalita s mnohými reštauráciami a obchodmi v okolí
-vynikajúca dostupnosť MHD, možnosť parkovania

Informácie o výberovom konaní

1 alebo 2 pohovory

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

-spoľahlivosť
-organizovanie a plánovanie práce
-komunikatívnosť a sebaprezentácia pri telefonickej a osobnej forme
-skúsenosti v oblasti elektroinštalácie sú výhodou
-minimálna dĺžka praxe 5 rokov v oblasti obchodu
-pozícia je vhodná pre motivovaných pracovníkov orientovaných na výsledky

swepro je už vyše 40 rokov vedúcim poskytovateľom inovatívnych , vysokokvalitných technických pneumatických produktov, priemyselného náradia a elektrostatických riešení. V súčasnosti pracuje v spoločnosti swepro viac než 100 zamestnancov v 10 pobočkách. Našu firemnú kultúru charakterizuje otvorený a priateľský prístup, jasná štruktúra a priame línie komunikácie. Spojte sa s mladým tímom v úspešnej medzinárodnej firme a staňte sa profesionálnym partnerom pre našich zákazníkov v priemyselnej oblasti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2927778  Dátum zverejnenia: 17.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou